Farby akrylowe Koh-i-Noor

Farby akrylowe Koh-i-Noor są popularne przede wszystkim w technikach malarskich. Mają także szerokie zastosowanie w różnorodnych sztukach plastycznych.

Przy ich pomocy można uzyskać podobny efekt do tego, jaki uzyskuje się poprzez stosowanie farb olejnych, dlatego bardzo często wykorzystuje się je w szkołach plastycznych.

Farbki akrylowe Koh-i-Noor

Koh-i-Noor farby akrylowe produkuje się na bazie wody oraz żywicy. Ich istotną cechą jest fakt, że bardzo szybko schną.

Akryle Koh i Noor z powodzeniem można zastosować do malowania takich materiałów, jak:
papier,
drewno,
tkanina,
kamień,
plastik,
szkło,
metal.

Dzięki temu Koh i Noor farby akrylowe znalazły szerokie zastosowanie w różnych technikach np. w decoupage’u. Farby akrylowe Koh i Noor zostały wyprodukowane w celu wykonywania trwałych prac, które po wyschnięciu nie odbarwiają się ani nie rozmazują.
Koh i Noor akrylowe farby wykonano z dobrych jakościowo składników, dzięki czemu kolory zachowują intensywność, nawet po upływie długiego okresu.

Farby akrylowe Koh-i-Noor zestawy

Farby akrylowe Koh-i-Noor sprzedawane są zarówno w zestawach kolorystycznych, jak i w formie pojedynczych tubek.
Charakteryzują się w głównej mierze intensywnością barw oraz płynną konsystencją. Można swobodnie je ze sobą mieszać, uzyskując tym samym szeroką gamę efektów kolorystycznych.

➡️Warto wiedzieć, że w połączeniu z wodą, farby marki Koh-i-Noor tworzą na papierze cienką, przezroczystą powłokę, która rozprowadza się podobnie jak farba akwarelowa. Przy technikach wymagających gęstej konsystencji warto używać farby wyciśniętej bezpośrednio z tubki.

Farby akrylowe Koh-i-Noor opinie

Farby akrylowe mogą służyć również jako podkład do farb olejnych. Po wyschnięciu pozostawiają powierzchnię bez odbarwień, elastyczną oraz odporną na wodę.
Opinie na temat marki Koh-i-Noor są bardzo pozytywne – głównie ze względu na wysoką jakość wykonania w stosunku do ceny.

☝️Pozytywny odbiór tych farbek zawdzięcza się również opakowaniom, które występują w formie tubek, pozwalając na wygodę oraz komfort użytkowania.