Farby akwarelowe Astra

Farby akwarelowe Astra to pewna odmiana farb wodnych. Są one niemal tak popularne, jak plakatówki. Doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju malowideł wykonywanych przez najmłodszych.

Ich różnorodność występująca w formie palety kolorów, a także możliwość swobodnego mieszania sprawia, że nie można przejść koło obok niech bez zainteresowania.
Warto przy wyborze wziąć pod uwagę także inne niezbędne akcesoria.

Akwarele Astra

Astra farby akwarelowe składają się z odpowiedniego pigmentu oraz spoiwa rozpuszczalnego w wodzie. Najczęściej jest to popularna guma arabska. Astra akwarele są również wzbogacone o składniki mające bezpośredni wpływ na własności chemiczne produktu.
Wśród nich znajdują się np. gliceryna, wosk lub niektóre odmiany żywicy.

Farby Astra akwarele można wykorzystywać w technikach łączenia z temperami, plakatówkami i kredkami woskowymi. Farby akwarele Astra przeznaczone są przede wszystkim dla dzieci rozpoczynających edukację plastyczną w szkole.
Farby Astra akwarelowe składają się z drobno roztartych pigmentów wysokiej jakości, które połączone są spoiwem rozpuszczalnym w wodzie. Oprócz tego zawierają niewielkie ilości wypełniaczy, które sprawiają, że farba dość szybko schnie i jednocześnie matowieje.Warto zatem zainwestować w farby akwarelowe Astra.

➡️Cena uzależniona jest najczęściej od ilości kolorów w zestawie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne komplety w atrakcyjnych cenach.

Farby akwarelowe Astra zestawy

Akwarele Astra wyróżniają się intensywnymi kolorami oraz wysoką jakością zawartych w składzie drobno roztartych pigmentów. Absolutnym bestsellerem stały się farby akwarelowe 12 kolorów Astra oraz farby akwarelowe Astra 18 kolorów ponieważ są to rodzaje wodorozcieńczalne, które precyzyjnie kryją malowaną powierzchnię.

Zarówno farby akwarelowe 18 kolorów Astra, jak i farbyfarby akwarelowe Astra 12 kolorów pozwalają na skuteczne łączenie ich z farbami temperowymi, plakatowymi, a także z kredkami woskowymi.
Najlepiej rozprowadza się je na powierzchni za pomocą pędzelków.

Farby akwarelowe astra opinie

Nietoksyczne dla dzieci i łatwe w użytkowaniu – takie są właśnie akwarele Astra. Opinie o nich zasługują na szczególną uwagę. Z pozytywnym odbiorem związane są oferowane zestawy kolorystyczne oraz atrakcyjna cena.

➡️W naszym sklepie znajdziecie Państwo m.in. standardowe akwarele w pastylkach.
Ich główną zaletą jest to, że doskonale nadają się do rozmaitych zadań plastycznych, w których królują farby.