CITIZEN

Marka Citizen

➡️ Firma Citizen została założona w Japonii w roku 1930, kiedy to twórca Citizen Watch rozpoczął produkcję zegarków, które są znane na całym świecie. 
Lata 30. XX wieku były początkiem powstania całej Grupy Citizen. Ich logo znane jest wielu społecznościom ceniącym tradycyjne oraz wysokiej jakości rozwiązania. Citizen posiada bardzo pozytywne opinie.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci stał się wiodącym dostawcą elektroniki, medycznego sprzętu pomiarowego, kalkulatorów, a nawet biżuterii. Wszystko zawdzięcza się stosowanym innowacjom oraz wykorzystaniu precyzyjnych technologii, które wpływają na wysoką jakość oferowanych produktów.
Citizenopinie o marce są bardzo wiarygodne, dzięki czemu możemy bez większego problemu zdecydować się na zakup określonego asortymentu.

☝️ W Internecie znajduje się ogromna ilość pozytywnych komentarzy, które warto wziąć pod uwagę przed transakcją handlową. 

  

   

Kalkulator Citizen

Kalkulatory Citizen to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych akcesoriów japońskiego producenta. Citizen kalkulator wyróżnia się eleganckim designem. Został wyposażony w kilku pozycyjny wyświetlacz, a jego niewielkie gabaryty umożliwiają ułożenie go na blacie biurka bez zbędnego problemu.
Citizen kalkulatory są bogato wyposażone w liczne funkcje, które usprawniają wykonywanie różnorodnych obliczeń. W naszej ofercie znaleźć można zarówno kalkulator Citizen mały, jak i kalkulator duży Citizen.

Podstawowe modele kalkulatorów biurowych są nadal chętnie stosowane przez pracowników. Kalkulator Citizen duży posiada zazwyczaj więcej funkcji obliczeniowych, takich jak np. funkcja pierwiastka kwadratowego, obliczania procentów, czy chociażby obliczania podatkowego TAX.
Ten kalkulator Citizen to nie tylko wysoka jakość, ale i dobre opinie. Każdy użytkownik potwierdzi to, jak bardzo praktyczne jest to akcesorium biurowe. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych. Jedną z nich jest kalkulator Citizen biały.

➡️ W ofercie mamy też kolorowy kalkulator Citizen różowy – idealny dla uczennic w szkołach. Citizen Polska kalkulatory to sprawdzony dystrybutor dostarczający wysokiej jakości akcesoria.
Kalkulatory Citizen zostały dodatkowo wyposażone w zasilanie bateryjno-słoneczne, pozwalając na niezawodne liczenie w każdych warunkach.

Ceny wahają się w zależności od modelu. Bestsellerem stał się kalkulator Citizen zamykany – wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki zamykanej klapie pozwala na bezpieczne przenoszenie go z miejsca na miejsce bez obaw o uszkodzenie.

  

  

Kalkulator biurowy Citizen

Model Citizen kalkulator biurowy sprawdzi się w każdym miejscu pracy, w którym codzienne obliczenia plasują się na porządku dziennym.
Modele przeznaczone dla biur posiadają funkcje pierwiastka kwadratowego, zasady pełnych kosztów, zaokrąglanie, ustawienia dziesiętne, zmiany znaku, przycisk z podwójnym zerem, a nawet obliczania procentów.

Seria kalkulator biurowy Citizen CT wyposażona została w bardzo czytelny wyświetlacz. To markowe urządzenia o dużych, ergonomicznych przyciskach. Są one wytrzymałe, a zarazem bardzo lekkie i poręczne.

  

  

Kalkulator naukowy Citizen

Seria kalkulatory naukowe Citizen to bardzo przydatne akcesoria szkolne, które pozwolą na wykonanie różnorodnych obliczeń. Każdy Citizen kalkulator naukowy posiada podstawowe oraz zaawansowane funkcje.
Dostępne modele wyposażono w systemy, takie jak: obliczenia arytmetyczne, funkcje trygonometryczne i odwrotne funkcje trygonometryczne, czy obliczanie z wykorzystaniem nawiasów.

➡️ Kalkulator matematyczny Citizen pozwala na sprawną naukę określonych działań. Niektóre rodzaje Citizen kalkulatorów naukowych posiadają możliwość konwersji jednostek miar kątów.
Kalkulator Citizen naukowy
będzie strzałem w 10-tkę dla wszystkich, których pasją jest matematyka, nazywana Królową Nauk.

 

 

Kalkulator Citizen z drukarką

➡️ Kolejna propozycja producenta to akcesorium biurowe kalkulator drukujący Citizen. Dedykowany jest dla użytkowników ceniących sobie możliwość natychmiastowego wydrukowania wyników sporządzanych obliczeń, doskonale sprawdza się w działach księgowości.
Kalkulator z drukarką Citizen posiada funkcję podwójnej pamięci. W naszej ofercie znajdziecie Citizen kalkulator z drukarką w atrakcyjnej cenie.

Wszystkie kalkulatory z drukarką Citizen przypominają wyglądem niewielką kasę fiskalną. Szybkość druku wynosi zazwyczaj 2,0 linie/sekundę.
Przydatną funkcją jest również możliwość zaokrąglania wyników. Warto zakupić do nich odpowiednie rolki papierowe. Polecamy w szczególności rolki termiczne.

 

 

Kalkulator kieszonkowy Citizen

Kalkulator Citizen kieszonkowy to kolejna propozycja japońskiego producenta. Posiada 8-cyfrowy wyświetlacz oraz podwójne zasilanie – bateryjne oraz słoneczne.
Citizen kalkulator kieszonkowy
został wyposażony w funkcje pierwiastka kwadratowego oraz obliczania procentów.

☝️ To elektroniczne liczydło wyłącza się automatycznie. Taki kalkulator można mieć zawsze pod ręką.

  

  

Kalkulator prosty Citizen

Model Citizen kalkulator prosty realizuje najbardziej podstawowe funkcje obliczeniowe. Citizen kalkulator podstawowy posiada jednoliniowy wyświetlacz oraz trzy klawisze pamięci.
Może być stosowany podczas różnorodnych egzaminów z przedmiotów ścisłych.

➡️ Prosty kalkulator Citizen nadaje się również do użytku domowego – np. wyliczania codziennych wydatków.