Patyczki i klamerki ozdobne

Twoja kreatywność nie zna granic? Czy może ktoś Tobie bliski, np. Twoja pociecha uwielbia eksperymentować z nowymi przedmiotami? Samodzielna produkcja ozdób to doskonałe hobby, które wpływa na kreatywność oraz rozwój mózgu. Wykorzystaj w tym celu patyczki i klamerki drewniane. Oferują one bardzo szerokie możliwości zastosowania, a wszystko zależy tylko od naszej wyobraźni.

Ozdobne klamerki drewniane to przedmiot, który może posłużyć w naprawdę wielu dziedzinach. Pozwolą w oryginalny sposób zamocować zdjęcia, co będzie idealnym dodatkiem do wystroju w domu, lub np. na przyjęciu, czy sali weselnej. Zaskocz lokatorów i gości tanim kosztem i przygotuj im niezapomnianą niespodziankę.
Zapraszamy do sprawdzenia również innych materiałów do dekoracji i ozdób. Na stronie Kolorowy-zeszyt.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Klamerki drewniane – kreatywność bez granic

Drewniane klamerki ze sznurkiem przede wszystkim posłużą do ważnej, niemal codziennej czynności wykonywanej w każdym domu – wieszania prania. Jest to jednak jedno z wielu zastosowań, do których klamerki mogą posłużyć. Dzieci bardzo chętnie robią z nich użytek i wieszają na nich ubranka lalek. Oprócz tego mogą być wykorzystywane do zabawy. Ciekawie prezentują się również jako elementy dekoracyjne – do przytrzymywania kabli, podpinania firanek, oraz oczywiście trzymania zdjęć, widokówek oraz niewielkich obrazków.