Śniadaniówki szkolne

Zdrowe, pożywne i bogate w witaminy posiłki to niezbędny element funkcjonowania dla każdego ucznia. To warunek sprawnego i wydajnego funkcjonowania nie tylko ciała, ale i mózgu. To w dużej mierze od rodziców zależy styl i jakość spożywanego pokarmu przez dziecko. Jeżeli zadbamy o dobrej jakości śniadaniówki szkolne i bidony, to możemy mieć pewność, że dziecko będzie wybierało mądrze.

Zestawy śniadaniowe do szkoły dla dzieci

W tej kategorii występują przede wszystkim dziecięce zestawy śniadaniowe, które idealnie nadadzą się do szkoły, przedszkola, czy w podróże. Każdy komplet posiada bidon oraz wysokiej jakości pojemnik na jedzenie. Całość wykonana jest z plastiku, który nie zagraża żywności. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż konstrukcja jest bardzo ergonomiczna i cechuje się niewielką wagą. Dziecko nie jest narażone na dźwiganie niepotrzebne ciężaru, a rodzic ma pewność, że pociecha nie będzie głodna.
Wysoka szczelność opakowań zapobiega wylewaniu się napoju oraz zapewnia szczelność pokarmom, dzięki czemu zostają świeże na dłużej. Oznacza to, że przetrzymywane w tornistrze jedzenie i picie będą smaczne, kiedykolwiek maluch po nie sięgnie. To ważne, gdyż będzie to niwelowało ochotę po sięgnięcie w sklepiku szkolnym po niezdrowe przekąski.

Śniadaniówki szkolne oraz bidony dla dzieci

Woda dla organizmu, obok jedzenia jest niezbędnym elementem do życia. Już od najmłodszych lat powinniśmy się uczyć, jak prawidłowo nawadniać organizm i jak woda wpływa na nasze ciało i umysł. Jednym z najlepszych opcji dawkowania płynu jest oczywiści bidon. Jego niewielka konstrukcja sprawia, że zawsze można mieć go pod ręką. Doskonale pasuje do bocznej kieszeni plecaka. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia bidonów w naszej ofercie.