Ołówek Z Gumką

Wśród różnorodnych przyborów do pisania jednym z podstawowych elementów szkolnej wyprawki jest ołówek. Ten najbardziej popularny to model z gumką, która mimowolnie będzie zawsze pod ręką, stąd taki ołówek jest bardzo praktyczny.
Ołówek z gumką nadaje się nie tylko do rysowania czy szkicowania. Będzie on idealny podczas nauki pisania np. w domowym zaciszu.

Ołówek z gumką

✅Najpopularniejszy na rynku jest zdecydowanie ołówek drewniany z gumką. Najczęściej występuje jako ołówek o średnim stopniu twardości (HB) grafitowego wkładu.
Ołówek i gumka tworzą zestaw, dzięki któremu pisanie jest przyjemnie miękkie. Gumka do mazania na ołówku zamieszczona na jego końcu, umożliwia szybką korektę treści, nie rozmazując jej na papierze.

Gumowanie dokładnie oczyszcza kartkę z grafitu. Najczęściej gumka na ołówek produkowana jest w kolorze białym oraz różowym.

Składa się ona z:
⭐kauczuku naturalnego i
⭐kauczuku syntetycznego.

✅Surowiec ten jest poddawany procesowi mielenia i mieszania w temperaturze pokojowej. Dodatki, jakich używa się przy tworzeniu gumki, to: olej mineralny lub roślinny, siarka, pigmenty, materiały ścierne, a także środki przeciwutleniające aminowe lub fenolowe.Ołówek z gumką dla dzieci

Gumka do ołówka dla dzieci musi spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa, a także przyciągać dziecięce oczy.
Gumka w ołówku może być nietuzinkowa i swoim kształtem przypominać np. zwierzęta lub ulubione owoce.
Ołówek gumka to także model z pachnącą końcówką ścierającą, która doskonale sprawdzi się jako dekoracja w dziecięcych rączkach.
✅Gumka jest elementem zdecydowanie niezbędnym w szkolnym piórniku. Warto pamiętać, że najlepszym wyborem są wyłącznie produkty wysokiej jakości, które pozwalają na szybkie i bezproblemowe usunięcie treści z zeszytu i nie są szkodliwe dla zdrowia naszej pociechy.

☝️I właśnie takie produkty znajdziecie w naszej ofercie.Ołówek Bic Evolution z gumką

Absolutnym bestsellerem jest ołówek elastyczny z gumką, a konkretnie ołówek Bic Evolution HB.
To artykuł produkowany z wysokiej jakości żywicy syntetycznej❗️
Ołówek Evolution jest szcześciokątny.

W przypadku złamania nie pozostawia drzazg oraz ostrych krawędzi.  Ołówek Bic jest także w pełni bezpieczny dla dzieci, ponieważ nie zawiera PVC, czyli polichlorku winylu oraz lateksu.☝️Ponadto, bardzo łatwo się go zmazuje, co dodatkowo ułatwia pracę – w tym wykonywanie rysunków oraz pisanie.