Zeszyty Oxford a5

Zeszyt Oxford A5 coraz częściej towarzyszy w głównej mierze uczniom jako jeden z niezastąpionych elementów szkolnych, dzięki któremu notatki dodatkowo zyskują na wartości.
Oprócz podstawowych przyborów: długopisu, piórnika i plecaka, Oxford zeszyty A5 stanowią niezbędne akcesoria, w jakie powinien być wyposażony każdy uczeń lub student.

Zeszyty Oxford A5

Zeszyt Oxford A5 coraz częściej towarzyszy w głównej mierze uczniom jako jeden z niezastąpionych elementów szkolnych, dzięki któremu notatki dodatkowo zyskują na wartości.

Oprócz podstawowych przyborów: długopisu, piórnika i plecaka, Oxford zeszyty A5 stanowią niezbędne akcesoria, w jakie powinien być wyposażony każdy uczeń lub student❗️

Zeszyty A5 marki Oxford

Zeszyty Oxford A5 to absolutny hit na rynku papierniczym. Wymienić możemy zeszyty A5 Oxford z kolekcji Touch. Jest to zdecydowany bestseller tej marki.

Laminowane okładki zostały pokryte folią w formie „soft touch”, która wyróżnia się aksamitną miękkością. Do tego intensywne kolory oraz odpowiednia dla najmłodszych podwójna linia kolorowa, która doskonale sprawdzi się w każdym szkolnym wyposażeniu.

Zeszyt A5 Oxford posiada oprawę ze zszywkami, umożliwiającymi wygodne otwieranie oraz zamykanie. Wśród studentów oraz pracowników biurowych najpopularniejszy jest zdecydowanie zeszyt Oxford A5 kołonotatnik z polipropylenową okładką.
Został on wyposażony również w podwójną spiralę, która umożliwia wygodne otwieranie oraz sporządzanie notatek w każdych możliwych warunkach. Każdy Oxford zeszyt A5 dostępny jest zarówno w wersji w linie, jak i w kratkę.

➡️W ofercie mamy także uniwersalne i stonowane zeszyty Oxford A5 pastelowe – najlepsze podczas codziennego sporządzania notatek.

Zeszyty Oxford A5 ilość kartek

Wśród wielu dostępnych zestawów możemy zaoferować:
zeszyt Oxford A5 16 kartek – idealny dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką pisania, zeszyt Oxford A5 32 kartki, zeszyty Oxford A5 60 kartek, a także praktyczne i pojemne zeszyty Oxford A5 80 kartek wyposażone w papier OPTIK, który zapewnia doskonałe wrażenia w trakcie pisania, ponieważ tusz z długopisów i piór nie przebija się na drugą stronę kartki, a sam papier jest idealnie biały, miękki, jedwabisty w dotyku i wytrzymały na rozdzieranie.
Studenci preferują w głównej mierze zeszyt Oxford A5 60 kartek oraz zeszyt Oxford A5 80 kartek.

Zeszyty Oxford w kratkę lub linie

Producent Oxford posiada w swojej ofercie także praktyczne, wysokiej jakości modele, w tym zeszyt Oxford a5 96 kartek linia oraz zeszyt Oxford A5 96 kartek kratka dostępne w różnych kolorach.
Zarówno Oxford zeszyt A5 kratka 60 kartek, zeszyt Oxford A5 96 kartek kratka, jak i  zeszyt Oxford A5 96 kartek linia, są najczęściej wyposażone w wytrzymałe, kartonowe, laminowane okładki.

Zeszyty Oxford A5 zestaw

➡️Każdy zeszyt, w tym zeszyt Oxford A5, to nie tylko narzędzie ułatwiające sporządzanie notatek, ale również gadżet, który powinien wyróżniać się odpowiednią kolorystyką.
Możemy zakupić go w formie zestawów kolorystycznych, gdzie każda sztuka będzie przeznaczona do czegoś innego.

☝️W przypadku uczniów różnorodność zeszytów może zostać przypisana określonym przedmiotom, jakich dzieci uczą się w szkole.
Jesteśmy zdania, że to doskonały wybór dla wielbicieli prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

 

 

Zeszyty Oxford A5 cena

Wiemy już jak przydatny może stać się zeszyt Oxford A5. Cena uzależniona jest najczęściej od modelu oraz ilości kartek, jaka przypisana została poszczególnym egzemplarzom.
Wymiary w przypadku formatu A5 to 15x21 cm. Możecie Państwo zakupić je w naszym sklepie.