Kredki dwustronne

Kredki dwustronne to idealne modele kredek przeznaczonych szczególnie dla dzieci. Charakteryzują się one znakomitą jakością, doskonale kryjąc rysowaną powierzchnię.

Dzięki ich zastosowaniu nasze dzieci mogą tworzyć pełne pasji i zaangażowania rysunki. Do wyboru mamy zestawy kredek w różnych gamach kolorystycznych.

Kolorowe kredki dwustronne

Dwustronne kredki produkowane są przez różnych producentów. Wśród wielu marek wyróżnić można m.in. Giotto.
Kredki ołówkowe dwustronne
tego producenta posiadają obudowę, która w pełni odpowiada kolorowi grafitu, a nadrukowane na niej srebrne paski dodają stylu każdej kredce.

Kredki dwustronne grube są bardzo łatwe do temperowania. Ich trójkątny kształt wymusza prawidłowe trzymanie kredki przez każde dziecko. Kredki dwustronne 48 występują w szerokiej gamie kolorystycznej, pobudzającej wyobraźnię i kreatywność wszystkich dzieci.
Warte polecenia będą także kredki dwustronne innych producentów.

☝️Cena uzależniona jest przede wszystkim od ilości kredek w zestawie. Kredki dla najmłodszych to nie tylko kredki dwustronne.
Opinie
wyrażają jasno, że największe znaczenie mają przede wszystkim miękka obudowa oraz grafit, które znacznie ułatwiają kolorowanie oraz wykonywanie innych prac plastycznych.