Taśma klejąca

Niezbędnym elementem w każdym biurze oraz domu jest klasyczna taśma klejąca, która zawsze znajduje multum zastosowań. Jest to przedmiot, który może być wykorzystywany do połączenia wielu materiałów o różnej strukturze, ale nie tylko. Mocna taśma klejąca scali także rozerwane skrawki papieru oraz sprawdzi się jako materiał przytwierdzający. Zapraszamy do sprawdzenia oferty taśm w tej kategorii.

Taśmy samoprzylepne – szeroki wybór

Taśmy, które znaleźć można w tej kategorii to rozwiązanie skierowane do wszystkich branż, gdzie potrzebna jest taśma samoprzylepna. Oferowane przez nas produkty są zróżnicowane pod względem parametrów, tak więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wspólnym mianownikiem produktów jest jednak wysoka jakość oraz niezawodność.

Taśmy biurowe – wybierz najlepszy model

W tej kategorii proponujemy państwu nie tylko klasyczne taśmy samoprzylepne, lecz także taśmy do znakowania, taśmy dwustronne montażowe, taśmy antypoślizgowe, taśmy biurowe itd. Oznacza to, że znaleźć tu można praktycznie każdy rodzaj taśmy. Asortyment został przygotowany tak, aby zaspokoić potrzeby właścicieli oraz pracowników niemal każdej branży.

Taśmy do znakowania

Taśmy jednostronne mają bardzo szerokie spektrum zastosowania. Wykorzystuje się je także do łączenia oraz napraw różnych materiałów. W naszej ofercie występują także taśmy samoprzylepne z miękkiego PVC, które dzięki bardzo dobremu przyleganiu do chropowatych i nierównych powierzchni oraz wyrazistej barwie świetnie spełnią funkcje wyznaczającą drogi komunikacyjne, linie istotnych terenów, czy miejsc niezabezpieczonych.