Papier ksero a3

Papier ksero A3 jest szczególnie popularny wśród architektów, ale i podczas zajęć plastycznych dla dzieci. Doskonale współgra z flamastrami, które pozwalają naszym pociechom na pobudzenie kreatywności.
Ten rodzaj papieru ma swoje przeznaczenie szczególne do wysokonakładowych kopiarek i drukarek.

Ryza papieru A3

Papier xero A3 z powodzeniem sprawdzi się w każdej firmie, przedsiębiorstwie oraz instytucji państwowej. Papier A3 ryza przeznaczony jest do codziennego użytku, gdzie większy format będzie miał szczególne znaczenie.
☝️Szczególnie papier ksero A3 80 g. zapewnia perfekcyjną jakość większych wydruków.

Papier A3 Polspeed

Papier ksero Polspeed bez wątpienia jest niezawodnym papierem do codziennego użytku, zapewniającym bezawaryjne oraz stosunkowo szybkie drukowanie oraz kopiowanie dokumentów czarno-białych.
Papier do drukarki Polspeed wyróżnia się specjalną technologią ColorLok, która zapewnia niemal natychmiastowe schnięcie druku oraz pogłębione odcienie czerni.
Polspeed producent gwarantuje trwałą funkcjonalność na wszystkich urządzeniach biurowych.

Papier A3 Pollux

Kolejną marką będzie Pollux papier.
☝️To właśnie papier Pollux A3 oraz papier Pollux A4 posiada wspólnotowe oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel, które stanowi oficjalne wyróżnienie przyznawane produktom i usługom wysokiej jakości. Ponadto papier do drukarki Pol Lux 80 wykończony jest powierzchnią niepowlekaną, a do jego produkcji użyto materiału bezdrzewnego, co jest dużym plusem w kierunku dbałości o ekologię.

Papier ksero Poljet A3

Papier Poljet jest przeznaczony szczególnie dla drukarek atramentowych.
Pol Jet z technologią ColorLok to gwarancja błyskawicznego wysychania druku oraz jednolitość i intensywność barw.
Logo FSC zamieszczone na opakowaniu papier Poljet 80 oznacza, że produkt wytworzono z drewna pochodzącego z lasów spełniających Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej, wypracowane przez międzynarodową organizację Forest Stewardship Council. Wysoka skala białości papieru gwarantuje wyraźny kontrast tekstu oraz kolorów.
Poljet 80 jest idealny do kolorowych prezentacji, a także ofert handlowych.

Poljet czy Pollux?

Zarówno marka Poljet, jak i Pollux są warte uwagi. Przy drukarkach atramentowych znacznie lepiej sprawdzi się Poljet.
Pollux to idealny papier do drukarki i kserokopiarki. Druki czarno-białe oraz kolorowe prezentują się na nim bardzo estetycznie. Jego stopień białości wynosi 161 CIE, a nieprzezroczystość sięga aż 93 procent❗️
Z kolei Poljet to papier najwyższej klasy A, co oznacza, że posiada on perfekcyjny stopień białości oraz idealny zadruk.
☝️Ze względu na wysoką jakość przeznaczony jest przede wszystkim do użytku zewnętrznego.

Papier ksero kolorowy A3

Kolorowy papier ksero to bardzo prosty sposób na wprowadzenie porządku w dokumentacji biurowej, korespondencji czy w działach księgowości.
Kolorowe kartki ksero pozwalają łatwo zidentyfikować m.in. faktury, oferty handlowe oraz istotne umowy i dokumenty.
Ryza papieru kolorowego świetnie prezentuje się w postaci oferty produktowej, zaproszenia czy nawet plakatu reklamowego lub infografiki.

Papier ksero A3 cena

Papier A3 ryza – cena waha się w zależności od przeznaczenia, cech, jak i marki.
➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju papiery do drukarek w atrakcyjnych cenach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepiej cenowo wychodzi zakup 5 ryz jako kompletu, który najczęściej pakowany jest w specjalny karton.