Taśma biurowa

Taśma biurowa to niezbędny artykuł, który jest przydatny niemal w każdej dziedzinie życia.
Pakowanie prezentów, sklejanie kartonów, a także prace artystyczne – taka taśma przydaje się w wielu sytuacjach. To przedmiot, który kosztuje niewiele, a zajmuje niezwykle mało miejsca.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór taśm biurowych w atrakcyjnych cenach.

Taśma klejąca biurowa

Najpopularniejszym modelem jest taśma klejąca biurowa przezroczysta.
Od wielu lat taśmy te pomagają w pracy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie i zdecydowane działanie. Taśma bezbarwna biurowa wykonana jest z błyszczącej folii polipropylenowej. Cechuje ją bezwonność oraz mocna przyczepność.

Taśma przezroczysta biurowa posiada klej odporny na żółknięcie. To uniwersalna taśma do pakowania, sklejania i naprawiania różnorodnych przedmiotów.

Taśma klejąca biurowa z podajnikiem

Taśma klejąca biurowa z podajnikiem posiada specjalny dyspenser.
Taśma biurowa z podajnikiem jest bardzo odporna na żółknięcie, a także niewidoczna na drukach ksero. Podajnik posiada zazwyczaj metalowe lub plastikowe ząbki do odrywania określonych kawałków taśmy.

Taśma z podajnikiem = duża wytrzymałość na rozciąganie.
Popularna jest także taśma dwustronna z podajnikiem. Idealnie nadaje się do przyklejania zdjęć w albumach, rozmaitych wydruków oraz do drobnych napraw, wymagających sklejania lub łączenia elementów w całość.

Taśma Scotch

Scotch taśma to jedna z najczęściej wybieranych marek wśród akcesoriów biurowych, takich jak taśmy. Innowacyjna stała się taśma klejąca Scotch Magic.

Można po niej pisać, a mleczna tekstura po przyklejeniu staje się przezroczysta, co znacznie ułatwia pracę. Kolejny polecany model to Scotch Blue taśma. Jest to funkcjonalny produkt, który przydaje się w szczególności podczas wykonywania prac malarskich.
Taśma Scotch niebieska
pełni w głównej mierze funkcję ochronną. Pozwala ona także wyznaczyć precyzyjne linie podczas malowania ścian. Jest łatwa w użytkowaniu i nie pozostawia śladów po usunięciu – nawet do 60 dni.

➡️W ofercie mamy także model Scotch taśma dwustronna – idealna do klejenia zdjęć, plakatów oraz innych rzeczy. Najczęściej wybierana forma to taśma dwustronna z podajnikiem.

Taśma biurowa Grand

Taśma klejąca Grand to kolejna popularna marka. Jest ona bezwonna i krystalicznie przezroczysta. Można ją stosować zarówno w biurze, w szkole, jak i w zaciszu domowym.
Taśma Grand produkowana jest z polipropylenu, a jej wewnętrzna strona została pokryta emulsyjnym klejem akrylowym, odpornym na starzenie.

➡️W naszej ofercie znajdziecie taśmy tego producenta w atrakcyjnych cenach.