Klej w sztyfcie

Klej w sztyfcie to bardzo popularny produkt, który służy nie tylko małym uczniom. Pozwala w prosty sposób przykleić papier oraz inne przedmioty. Jego głównym atutem jest łatwość użycia. Wystarczy, że posmarujemy powierzchnie, które chcemy ze sobą złączyć, później chwile przytrzymać w jednej pozycji i gotowe. Sztyft jest niewielki, i higieniczny – zabierzesz go ze sobą wszędzie bez obaw o zabrudzenia.

Mocne kleje w sztyfcie

W tej kategorii oferujemy wygodne oraz praktyczne i ponadczasowe kleje biurowe. Do wyboru pozostawiamy mniejsze oraz większe wersje, spośród których można wybrać te, które najlepiej wpisują się w ramy naszych potrzeb. Proponowany kleje są przeznaczone do papieru, kartonu oraz cienkiej tektury. Precyzyjne dozowanie gwarantuje czyste ręce oraz biurko. Niewielkie gabaryty pozwalają na trzymanie go w szkolnym piórniku, torebce czy szufladzie w biurze.

Kleje biurowe w sztyfcie dla każdego

Jakie cechy powinien mieć dobry klej w sztyfcie? Powinien odznaczać się skutecznością, tzn. dobrze kleić ze sobą powierzchnie, być ekonomiczny i wygodny w użytkowaniu. Dobry klej nie zostawia żadnego brudu, a także spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Takie są właśnie produkty, w tej kategorii. Serdecznie zapraszamy do zakupów.