Nożyczki biurowe

Nożyczki to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdego biura oraz magazynu.
Powinny wyróżniać się długim ostrzem oraz gumową rączką, która zapewnia ergonomię pracy nawet podczas wielogodzinnego stosowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne modele nożyczek, które przydadzą się jako narzędzie do cięcia w każdym biurze, magazynie czy w domowym zaciszu.

Nożyczki do biura

Nożyczki biurowe powinny charakteryzować się przede wszystkim ergonomią. Warto zwrócić uwagę na to, aby ich uchwyty były dość miękkie – szczególnie od środka. Ważne jest również to, aby ostrza wykonane były ze stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość na lata.
Nożyczki biurowe
dostępne w naszej ofercie z łatwością tną papier, filc, piankę, karton, nawet cienkie materiały.

☝️Cena jest przystępna, a zarazem zachęcająca. Polecamy również duże nożyczki biurowe, które będą doskonałe do zastosowań rękodzielniczych, szkolnych oraz biurowych.
Niektóre modele zostały wyposażone w ostrza, których powłokę utwardzono tytanem. Takie nożyczki tną bardzo precyzyjnie na całej długości, uwzględniając również delikatne materiały.

Nożyczki biurowe rozmiar

➡️W naszej ofercie znajdziecie różnorodne nożyczki w atrakcyjnych cenach.

Wśród najpopularniejszych i najczęściej wybieranych nożyczek biurowych, znajdują się następujące modele: nożyczki biurowe 16 cm oraz nożyczki biurowe 21 cm.

☝️Oba rodzaje cechują się najczęściej satynowym ostrzem, które wykonane jest ze stali nierdzewnej wysokiej jakości oraz wytrzymałą rączką odporną na pęknięcia i odpryski, co powoduje, że nożyczki te są w pełni bezpieczne dla zdrowia.