Pinezki do tablic korkowych

Pinezki do tablic korkowych – te drobne elementy mocujące przydają się do przyczepiania różnych elementów na tablic korkowej oraz innych miękkich materiałach np. drewnie czy kartonie. Za ich pomocą umieścimy listę rzeczy do zrobienia, najważniejsze informacje, motywujące cytaty, czy listę zakupów. Zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty pinezek w różnych wzorach i kolorach.

Trwałe pinezki do tablic w różnych kolorach

Pinezka to nic innego jak krótka szpilka lub gwoździk z dużą główką i ostrzem, które z łatwością wbijają się w podłoże wykonane z miękkich materiałów np. tektury, drewna czy korka. Nie musimy tym samym używać dodatkowych narzędzi jak młotek, ponieważ czynność wykonamy za pomocą siły palców. Co ważne, również przestawienie oraz wyciągnięcie pinezki nie stanowi żadnego problemu. Najpopularniejszymi pinezkami do tablicy są te z plastikowymi główkami. Istnieje szeroki wybór kolorów oraz wzorów tych produktów.

Zamów odpowiednie pinezki do tablicy już teraz

Z pinezkami mamy do czynienia w zasadzie już od dziecka. Mają zastosowanie w szkole, w domu, a w późniejszym czasie nawet w biurze. Czasami słyszy się nawet potoczne nazwy określające ten przedmiot jako pinezki biurowe. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przypięcie do miękkiej powierzchni. Pinezki tablicowe szkolne jako galanteria biurowa mogą służyć między innymi do przypinania gazetek szkolnych czy ważnych ogłoszeń. Należy pamiętać, że istnieje wiele rodzajów pinezek. Można wybierać spośród pinezek plastikowych, jednokolorowych, czy o nietypowych końcówkach.