Temperówka Na Korbkę

Temperówka na korbkę to bardzo wygodna forma ostrzałki, która sprawdzi się niemal u każdego. Jest ona estetycznym gadżetem posiadającym płynną regulację temperowania, co znacznie ułatwia pracę.
Zdecydowanie warto mieć ją w swoich zasobach.

Temperówka na korbkę do grubych kredek

Temperówka na korbkę metalowa to niesamowicie poręczna ostrzałka. Nadaje się do temperowania różnorodnych kredek oraz ołówków,  w tym heksagonalnych oraz grubych.
Większość modeli posiada łatwo wysuwany pojemnik, w którym zbierają się odpadki po ostrzeniu.

Temperówka na korbkę dla dzieci jest w pełni bezpieczna i przydatna podczas zajęć w szkole. W wielu przypadkach temperówkę można w całości przytwierdzić do blatu ławki lub biurka za pomocą specjalnego uchwytu znajdującego się w opakowaniu.

Temperówka na korbkę Koh-i-Noor

Ciekawym modelem jest temperówka na korbkę Koh-i-Noor przypominająca aparat fotograficzny. To plastikowa temperówka na korbkę, przeznaczona do swobodnego ostrzenia kredek i ołówków o średnicach od 6 do 12 mm.
Posiada ona bardzo płynną regulację temperowania. Dół ostrzałki wyprodukowany jest z tworzywa antypoślizgowego, które zapobiega przesuwaniu się temperówki podczas procesu ostrzenia.
Dodatkowo jest ona wyposażona w specjalnie dopasowany zbiorniczek na odpadki.

Temperówka mechaniczna

Temperówka mechaniczna jest idealna do różnego rodzaju ołówków i kredek. Wyróżnia ją wprost idealne i ostre temperowanie akcesoriów piśmienniczych.
Pozwala naostrzyć kredki i ołówki standardowe oraz heksagonalne różnej grubości. Zakres średnicy przyborów waha się 7 - 12 mm.

☝️Temperówka mechaniczna umożliwia szybkie regulowanie ostrości temperowania specjalnym pokrętłem, który znajduje się zazwyczaj na jej spodzie.