Kleje

W szkole, biurze, czy domu klej zawsze znajduje zastosowanie i warto mieć go pod ręką. Podczas wykonywania obowiązków w pracy klej przydaje się do takich czynności jak klejenie papieru czy tektury. Dzięki niemu klejona powierzchnia nie marszczy się i wygląda estetycznie. Na potrzeby domowe nierzadko potrzebujemy mocnego kleju, który poradzi sobie ze zbitymi elementami dekoracji, czy pękniętym meblem.

W miejscu nauki kleje szkolne są niemal niezbędnym wyposażeniem ucznia, który wykorzystuje się bardzo często do prac artystycznych. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty asortymentu w naszym sklepie.

Kleje w sztyfcie, kleje w tubie, kleje w płynie – na Kolorowy-zeszyt.pl

Bez użycia kleju ciężko wyobrazić sobie pracę w biurze, czy naukę w szkole. Najczęściej klejoną powierzchnią jest papier, toteż potrzebujemy rozwiązania, które będzie trwałe, szybko wyschnie i nie pomarszczy klejonych kartek. W zależności do potrzeb możemy i preferowanej formy aplikacji kleju możemy wybrać klasyczne kleje w sztyfcie, kleje w tubie, kleje w płynie, kleje w płynie z brokatemkleje błyskawiczne, oraz kleje do pistoletu.