Foremki do odlewów

Formy do odlewów to produkty, które pomagają tworzyć ozdoby z gipsu i nie tylko. W tej kategorii znaleźć można w głównej mierze formy silikonowe, które będą idealne do tworzenia odlewów z wosku, gipsu, żywicy, masy papierowej i innych plastycznych mas.

Formy do odlewów gipsowych – świetna zabawa dla całej rodziny

Tworzenie ozdób z gipsu jest doskonałą rozrywką dla każdego. Przy takim zajęciu można godzinami spędzać czas z bliskimi i tworzyć fantazyjne kształty korzystając z odpowiednich foremek do odlewów. Dzięki temu w prosty sposób stworzymy wiele identycznych kształtów bez poświęcania dużej dozy energii i czasu.
Zaschnięty odlew gipsowy łatwo wychodzi z formy, nie ma więc potrzeby łamania czy wyginania. Forma może więc służyć przez długi czas bez obaw o jej zniszczenie. Formy do odlewów dostępne w naszej ofercie występują w różnych rozmiarach i wzorach. Za ich pomocą stworzymy zarówno magnes na lodówkę, ozdobne świąteczną, jak i dekorację urodzinową. Polecamy zapoznać się z całą listą i wybrać te produkty, które przypadną nam do gustu.
Formy do odlewów gipsowych to idealne rozwiązanie, dzięki któremu dziecko będzie mogło stworzyć piękne dzieło i z dumą zaprezentować rodzinie czy kolegom w szkole.