Szkicownik artystyczny

Szkicownik artystyczny to jeden z podstawowych elementów, jakie powinny znajdować się w wyposażeniu każdego artysty plastyka.
Zawiera on wysokiej jakości papier o gramaturze 120 g./m². Idealnie nadaje się do wykonywania szybkich szkiców, jak i obfitujących w detale rysunków.

Szkicowniki artystyczne

Szkicownik artystyczny cechuje się lekką sztywnością. Ponadto jest odporny na pomięcie się oraz bardzo wytrzymały, dzięki czemu wielokrotne poprawki i wymazywanie gumką nie wpłynie negatywnie na jego powierzchnię.

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. szkicownik artystyczny dla dzieci, w którym papier dedykowany jest następującym czynnościom plastycznym: szkicowaniu i rysowaniu ołówkami lub kredkami. Cechuje go znakomita przyczepność grafitu i pigmentu oraz światło trwałość.

☝️Szkicownik artystyczny jest szczególnie przydatny podczas zajęć w szkołach plastycznych oraz na ASP.
Cena zależna jest w głównej mierze od formatu, ilości kartek oraz gramatury.

Szkicownik artystyczny format

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne formaty szkicowników przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wyróżnić możemy następujące wymiary:
szkicownik artystyczny A3,
szkicownik artystyczny A4,
szkicownik artystyczny A5,
szkicownik artystyczny A6.

☝️Każdy szkicownik, w tym szkicownik artystyczny A4 100k. jest bezkwasowy, co zapobiega żółknięciu prac oraz zapewnia utrzymanie ich wyglądu w nienagannym stanie przez bardzo długi czas.

Szkicownik artystyczny z szarymi kartkami

Szkicownik kreska artystyczny z szarymi kartkami 20ark jest złożony z 20 kartek szarego papieru o gramaturze 90 g./m2, który przeznaczyć można jako akcesorium do rysowania, szkicowania, projektowania oraz kreślenia.

Fakturę papieru zawartego w szkicowniku można określić mianem lekko chropowatej.
Wkład bloku złączony jest spiralą wzdłuż jednego krótkiego boku, co gwarantuje komfortowe warunki pracy zarówno w pionie, jak i w poziomie.