Antyramy szklane

Antyramy szklane doskonale nadają się do oprawiania
✔️zdjęć,
✔️nowoczesnych form grafik,
✔️plakatów, a nawet
✔️dyplomów.

Są one najbardziej tradycyjną formą antyram. Składają się ze szklanej szyby spiętej klipsami z płytą HDF, która stanowi ich tylną ramę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo antyramy szklane dostępne w różnych rozmiarach.

Antyrama szklana

Szklana antyrama tworzy piękną oprawę rozmaitych form graficznych oraz zdjęć. Antyrama do powieszenia ze szkła to także odpowiedni wybór przy oprawie dużych formatów. Wyróżnia je znakomita trwałość, ponieważ np. wielkoformatowe grafiki w antyramie ze szkła akrylowego z czasem ulegają wybrzuszeniu, a ich powierzchnia przestaje być płaska – w przypadku przedmiotu antyrama szkło, ten problem nie występuje. Szczególnie popularna jest antyrama szklana A4. Można w niej umieścić kolarz zdjęć, plakat ulubionego zespołu lub grafikę sportową. W naszej ofercie są dostępne także dwa równie popularne formaty: antyrama szklana 70x100 oraz antyrama szklana 50x70.

Antyrama na zdjęcia

Duża antyrama – dlaczego warto po nią sięgnąć❓
Przede wszystkim będzie ona świetnym rozwiązaniem, aby wyeksponować i z dumą prezentować
✔️zdjęcia,
✔️grafiki,
✔️plakaty,
✔️dyplomy,
✔️a nawet regulaminy.

I tak np. plakat w antyramie, jest zabezpieczony przed kurzem, uszkodzeniami, a nawet przed wilgocią. Brak ramek charakterystycznych dla innych obramowań oznacza również optyczne powiększenie przestrzeni, w której zawiśnie taka antyrama. Jest to niezastąpione rozwiązanie szczególnie dla niewielkich pomieszczeń.
⭐Plakaty do antyramy można bez problemu stworzyć samemu… Wystarczy tylko posiadać odpowiednie materiały do ich stworzenia. Różnorodność przydatnych artykułów plastycznych znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Antyrama ze zdjęciami na prezent pomysł

Antyrama na zdjęcia oraz plakaty będzie idealnym pomysłem na prezent dla każdego – zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłego. Szklana antyrama pozwala na wykazanie się kreatywnością, co tworzy dowolność podczas dekorowania ścian. Do antyramy ze szkła możemy włożyć zarówno pojedyncze zdjęcie w nieco większym formacie, jak i stworzyć kolaż z pamiątkowych fotografii z wakacji lub ważnych uroczystości rodzinnych.

⭐Kolejną ważną zaletą szklanej antyramy jest jej uniwersalność, ponieważ pasuje niemal do każdego tła.
✔️Wygląda dobrze zarówno na gładkiej, intensywnie kolorowej ścianie,
✔️jak i na białym i szarym podłożu.

☝️Ponadto doskonale sprawdza się również w nowoczesnych pomieszczeniach.

Antyrama do puzzli

Każdy ma w życiu jakieś hobby. Duża grupa ludzi uwielbia spędzać czas na układaniu puzzli. Obecnie na rynku dostępny jest różnorodny wybór wzorów puzzli – nawet takich na specjalne zamówienie. Możliwości są wręcz nieograniczone.
Układanie puzzli ćwiczy:
✅spostrzegawczość,
✅uspokaja 
✅wspiera rozwój i funkcjonowanie mózgu.
Ułożone i odpowiednio oprawione puzzle, mogą tworzyć ozdobę każdego wnętrza. W bardzo prosty sposób zwykłe puzzle możemy zamienić w piękny obraz na ścianę. Niezbędna będzie do tego antyrama do puzzli. Zabezpieczy ona nasz obraz, nie odciągając uwagi od układanki. Szczególną popularność zyskują antyramy szklane.

Antyrama do obrazu

Szklana antyrama do obrazu jest bardzo przydatnym akcesorium dekoracyjnym. Jej największą zaletą jest brak listwy ramowej, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Montaż antyramy do obrazu  jest bardzo prosty i nie sprawia problemów przy samodzielnym wykonaniu. Wystarczy tylko połączyć ze sobą dwie warstwy. Kolejnym plusem szklanych antyram jest ich funkcja ochronna, która zabezpieczy nam obraz przed czynnikami zewnętrznymi. Szklane antyramy są rozwiązaniem uniwersalnym, prostym i eleganckim. Wpisują się idealnie w większość  pomieszczeń – szczególnie nowoczesnych.

Antyrama na koszulkę

Kolejną alternatywą na wykorzystanie szklanej antyramy jest nieco nietypowe rozwiązanie – antyrama na koszulkę. Umieszczenie koszulki w antyramie jest niezwykle proste. Wystarczy położyć ją na spodniej części antyramy, nałożyć przezroczystą powierzchnię i całość zapiąć klipsami. Należy pamiętać, aby antyramę na koszulkę solidnie przymocować do ściany poprzez specjalne zawieszki, które umożliwiają wieszanie ich na ścianie zarówno w orientacji poziomej lub pionowej.

Antyrama szklana czy plexi❓

Na rynku mamy do wyboru dwa rodzaje – antyramy ze szkła oraz plexi. Która z nich będzie lepszym wyborem❓

Antyrama szklana czy plexi❓ Dobrej jakości szkło zapewnia maksymalną przejrzystość, a do tego jest twardym i wytrzymałym materiałem, odpornym na zarysowania. Przy montażu szklanej antyramy trzeba szczególnie zadbać o to, by była stabilnie zawieszona. Z kolei jeśli często zmieniamy wyeksponowane zdjęcia lub obawiamy się, że szklana oprawa spadnie, wtedy warto zdecydować się na antyramę plexi. Składa się ona z materiału, który jest dużo bardziej odporny na uderzenia, niż antyrama szklana. Oba rodzaje antyram są jednak warte uwagi. Wybór konkretnej zależy od naszych potrzeb oraz preferencji.