Ekierka Matematyczna

Ekierka, czyli trójkąt rysunkowy to zaraz po linijce jeden z najprostszych produktów kreślarskich, który znany jest przede wszystkim uczniom.
Występuje w kształcie trójkąta prostokątnego. Używana do kreślenia prostych prostopadłych oraz prostych równoległych. Najczęściej przydaje się podczas lekcji matematyki na zajęciach z geometrii.

Ekierki

Ekierki są narzędziami wielofunkcyjnymi. Dużo modeli, w tym m.in. ekierka rownoramienna służy użytkownikowi jako linijka bądź kątomierz. Każda ekierka trygonometryczna posiada właściwości antyrefleksyjne, zapewniające niesamowitą precyzję.
Najpopularniejsza od lat jest zdecydowanie ekierka z otworami.

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekierki trójkąt ekierka wykonane z najwyższej jakości polistyrenu, które posiadają nieścieralne podziałki oraz precyzyjny nadruk wyrażony najczęściej w skali (do 1/1000 cm).
Ekierka sprawdza się zarówno jako narzędzie do użytku szkolnego jak i w profesjonalnych biurach np. technicznych.

Cena jest najczęściej uzależniona od wielkości oraz wyposażenia danej ekierki. Warto mieć ją także w swoich domowych zasobach, ponieważ może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie.

Ekierki szkolne

Ekierka szkolna to niezastąpione narzędzie podczas lekcji geometrii oraz na zajęciach z techniki. Każda ekierka matematyczna pozwala precyzyjnie kreślić figury oraz linie, dzięki którym tworzymy różnorodne kształty. Najlepsza będzie zdecydowanie ekierka do szkoły przezroczysta.
Wielu uczniów co roku staje przed jednym z najpoważniejszych egzaminów.

Do czego zmierzamy
Matura z matematyki
. Ekierka jest tam absolutnie niezbędnym narzędziem.

Ekierki z kątomierzem

Ekierka z kątomierzem to strzał w 10-tkę dla wszystkich uczniów. Ekierka kątomierz wykonana jest najczęściej z krystalicznie przezroczystego tworzywa sztucznego.
Nadruk skali na produkcie kątomierz ekierka wykonany jest tuszem w pełni odpornym na promieniowanie UV, co zabezpiecza materiał przed płowieniem.

☝️Duet ekierka i kątomierz w niektórych modelach posiada również uchwyt, który zdecydowanie ułatwia pracę.

Ekierki z linijką

Zestaw 3 w 1 linijka ekierka kątomierz to jeden z najbardziej praktycznych i przydatnych elementów, które spełnią swoje zadanie zarówno podczas lekcji matematyki, jak i wielu innych zajęć technicznych, gdzie podstawy geometrii grają pierwsze skrzypce.

☝️Ekierka i linijka stanowią idealne połączenie, a ich funkcjonalność to gwarancja niezawodności.