Zakładki indeksujące

Zakładki indeksujące to nic innego, jak papierowe karteczki samoprzylepne, które można przykleić do różnych powierzchni – w szczególności do papieru. Tworzą one bardzo prosty sposób na organizację pracy bez pozostawiania niepotrzebnych śladów. Dzięki konstrukcji w jakiej występują, można je naklejać także na ważne dokumenty.

Karteczki indeksujące

Karteczki samoprzylepne indeksujące są niezastąpione zarówno w biurze, jak i w szkole czy na studiach. Umożliwiają wyraźne zaznaczanie ważnych dla nas miejsc, do których bardzo łatwo wracać. Niepodważalną zaletą karteczek samoprzylepnych indeksujących jest fakt, że często są pakowane w zestaw kolorów. Dzięki temu każdej barwie można przypisać odrębny temat. Karteczki do zaznaczania gwarantują możliwość wielokrotnego przeklejania. Zmiany ich miejsca to wysoki komfort użytkowania oraz oszczędność. Kolorowe karteczki samoprzylepne mogą zmieniać swoje miejsce np. w obrębie jednej książki lub notatnika. Karteczki samoprzylepne indeksujące to na pierwszy rzut oka dość niepozorne artykuły papiernicze, które dzięki swojej prostocie oraz użyteczności pomagają w bardzo łatwy sposób organizować wszelkie notatki oraz dokumenty. Dzięki niskiej cenie stają się ekonomicznymi akcesoriami do organizacji, dostępnymi obecnie na rynku. 

Zakładki indeksujące plastikowe

Samoprzylepne zakładki indeksujące są produkowane także z plastiku. Wyróżniają się przede wszystkim estetyką wykonania oraz wysoką trwałością przy jednoczesnym zachowaniu możliwej łatwości usunięcia. Zakładki samoprzylepne dostępne w naszej ofercie to także karteczki biurowe na palecie.

Blok karteczek

Blok karteczek będzie idealnym uzupełnieniem dla zakładek indeksujących. Bloczek samoprzylepny idealnie nadaje się do sporządzania notatek, które z łatwością można umieścić w obrębie danego dokumentu. Bloczek karteczek można określić jako nieocenioną pomoc w biurach, a także w zaciszu domowym. Pozwala on zapisać nie tylko ważne informacje, notatki, daty czy numery telefonów. Blok karteczek sprawdzi się także podczas spotkań w firmie. Warto mieć je w swoich biurowych zasobach, ponieważ mogą przydać się nawet w najmniej oczekiwanym momencie.

Żółte karteczki

Żółte kartki samoprzylepne to zdecydowanie nieodzowne akcesorium służące do sporządzania różnorodnych notatek. Sprawdzi się szczególnie podczas przekazywania wiadomości w zaciszu domowym, a także w biurze. Żółty kolor jest najbardziej neutralny i uniwersalny. Zakup żółtych kartek samoprzylepnych będzie strzałem w 10-tkę dla każdego.

Post It karteczki

Znaną i zdecydowanie jedną z najbardziej popularnych marek jest Post-It. Oferuje ona m.in. karteczki Post It, do produkcji których używa się wysokiej jakości kolorowego papieru.  Dzięki nim możemy w bardzo prosty sposób ułatwić sobie pracę poprzez możliwość sporządzania szybkich notatek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne akcesoria biurowe tej marki – w tym niezawodne i niezastąpione zakładki indeksujące Post It.

Karteczki biurowe

Kolorowe karteczki samoprzylepne przydają się wszędzie tam, gdzie występuje szczególna potrzeba zaznaczenia ważnej informacji, aby móc odnaleźć ją bez kartkowania kompletu dokumentów. Podobną funkcję pełnią zakładki indeksujące. Niektórzy wychodzą z założenia, że kolorowe karteczki do zaznaczania mogą być nieco za duże np. do oznaczenia opisu bądź danego zestawienia. My jednak uważamy, że dla chcącego nic trudnego i zarówno karteczki, jak i zakładki nadadzą się do określonych oznaczeń np. w danej dokumentacji. Warto zatem zaopatrzyć się w oba te akcesoria biurowe.