Segregator A4 50 mm

Segregator A4 50 mm. jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego biura. W naszej ofercie znajdziecie Państwo renomowane segregatory oraz inne przydatne akcesoria biurowe.

Oferowane przez nas elementy wyróżnia bogactwo kolorów, które można dobrać w zależności od preferencji.

Segregatory A4 5 cm

Wybierając odpowiedni segregator, najważniejsze jest to, aby był on wielofunkcyjny. Nasza propozycja to segregator A4 50 mm. Każdy został wyposażony w specjalnie zaprojektowane otwory, które blokują przednią okładkę.
Segregator A4 5 posiada także otwór na palec umieszczony na grzbiecie, ułatwiający korzystanie oraz bezpieczne przechowywanie wszelkich dokumentów.

Segregator A4/50 to węższy model niż standardowy format 75 mm., jednak warto w niego zainwestować, ponieważ zdecydowanie łatwiej sortować w nim papiery.
Segregator A4/5 to wysokiej jakości artykuł biurowy z opatentowanym mechanizmem ringowym.
Segregator A4 50 dostępny w naszej ofercie wyróżnia się wysoką siłą docisku, która jest gwarancją dokładnego oraz solidnego domykania.

Segregatory A4 50 mm kolory

Segregatory A4 50 mm. dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Producenci oferują zarówno tradycyjne odcienie, jak i pastelowe. Tego typu segregator został dodatkowo rozbudowany o specjalnie zaprojektowaną dźwignię.

☝️Ringi są w nim dopasowane do rozstawu otworów, a rozchylanie oraz zamykanie odbywa się przy użyciu specjalnej wajchy.