Zakreślacze Faber Castell

Faber-Castell zakreślacze charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz ergonomią. Będą idealne dla wszystkich, którym szczególnie zależy na porządkach w dokumentacji.
Także każdy student, chcący podkreślić najważniejsze kwestie w notatkach, może liczyć na niezawodne działanie zakreślaczy.

Będą one stanowiły idealne połączenie np. z zestawie z kołonotatnikiem.

Faber Castell zakreślacze metaliczne

Zakreślacz metaliczny Faber Castell wyróżnia się przede wszystkim srebrzystą poświatą. Jest idealny do wszystkich rodzajów papieru, a użyty podczas produkcji uniwersalny tusz na bazie wody, perfekcyjnie podkreśla to, co najważniejsze w danym tekście.
Obudowa oraz zatyczka zostały w pełni wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, które znacznie ułatwiają dbanie o środowisko.

Faber Castell zakreślacze pastelowe

Jak już wspomnieliśmy, zakreślacze Faber Castell pastel charakteryzują się równie wysoką jakością jak inne produkty bestsellerowych marek. Do ich produkcji również użyto tuszu na bazie wody, a końcówki zakreślające zostały wykonane z poliestru.

Zakreślacze Faber Castell pastel spełniają swoje zadanie na wszystkich standardowych papierach. Sprzedawane są zazwyczaj w plastikowym etui.
☝️Końcówka zakreślająca została w nich idealnie ścięta, co pozwala użytkownikom na dokładne podkreślanie tekstu w linii.

Faber Castell brokatowe zakreślacze

Podczas zakupu idealnego zakreślacza, należy w pierwszej kolejności zastanowić się, jaki kolor chcemy wybrać. Absolutnym hitem stały się brokatowe zakreślacze.
Często duże znaczenie podczas zakupu akcesoriów piśmienniczych, takich jak zakreślacze, znaczenie ma także jego grubość.

Najpopularniejsze modele – w tym Faber Castell zakreślacze brokatowe mają ostro ściętą końcówkę, a ich obudowa jest płaska. Są to jedne z najczęściej wybieranych modeli zakreślaczy.

➡️Wszystkie modele znajdziecie Państwo w naszej ofercie.