Temperówka Elektryczna

Temperówka elektryczna, podobnie jak jej tradycyjne odpowiedniki, doskonale nadaje się do ostrzenia kredek oraz ołówków.

Możemy z niej korzystać zarówno w zaciszu domowym, jak i w szkole czy w biurze. Pierwszą na świecie temperówkę wymyślił w 1822 roku Francuz C.A. Boucher.

Temperówki elektryczne do kredek i ołówków

Elektryczna temperówka dzięki wysokiej jakości ostrzom działa szybko, a po jej użyciu nie ma śladu. Wystarczy włożyć ołówek w odpowiednie miejsce, a proces ostrzenia rozpocznie się automatycznie.
Elektryczna temperówka do kredek
sprawi, że nasze ołówki będą tak samo ostre, jak w momencie ich zakupu. Nowoczesnym i przydatnym rozwiązaniem będzie również temperówka elektryczna do grubych kredek.

To interesujące oraz bardzo przydatne urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które dzięki nowoczesnemu designowi, będzie bardzo ciekawie prezentować się na biurku. Temperówka elektryczna na grube kredki pozwala szybko i przy użyciu jednej ręki naostrzyć wybrane narzędzie piśmiennicze. Wysokiej jakości stalowe ostrze gwarantuje profesjonalne rezultaty.
Wyposażona została w przezroczysty pojemnik na ścinki o dużej pojemności.

Temperówki elektryczne występują zarówno jako modele pojedyncze, jak i podwójne. Elektryczne temperówki podwójne zazwyczaj posiadają otwory na standardowe kredki, jak i te grubsze. Taka temperówka elektryczna do kredek jest funkcjonalna i w pełni bezpieczna w użyciu. Jej niepodważalną zaletą jest także ergonomia.
Elektryczna temperówka do ołówków to prosta do czyszczenia ostrzałka. Wystarczy poprzez usunięcie tacki z wiórek, opróżnić pojemnik na odpady.

Zarówno elektryczne temperówki do kredek, jak i elektryczne temperówki do ołówków zaprojektowano z funkcją automatycznego wyłączania, która zatrzymuje temperowanie po zdjęciu osłony. Temperówka do kredek elektryczna posiada również specjalną pokrywę zabezpieczającą otwór, w którym znajduje się ostrze.
Temperówka elektryczna biurowa jest w stanie naostrzyć średnio 10 ołówków na minutę. Idealna do ołówków grafitowych, węglowych, pastelowych oraz kredek będzie właśnie temperówka elektryczna.

➡️Cena uzależniona jest od modelu, wielkości oraz ilości ostrzy. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne temperówki elektryczne do kredek, gdzie absolutnym bestsellerem stała się temperówka do ołówków elektryczna podwójna.

Temperówka elektryczna USB

Temperówka elektryczna na USB pozwala na natychmiastowe ładowanie sprzętu bez potrzeby wymieniania baterii.

Temperówka elektryczna z ładowarką posiada trwały mechanizm zazwyczaj z dwoma wysokiej jakości ostrzami ze stali węglowej, które gwarantują jej wysoką jakość. Pasują do niej ołówki o średnicach: 6-8 mm oraz 9-12 mm❗️

Temperówka elektryczna na baterie

➡️Temperówka elektryczna na baterie zazwyczaj posiada podwójne zasilanie – kablowe oraz bez kablowe. Jak już wiemy, temperówka służy do ostrzenia kredek oraz ołówków.

☝️Tradycyjne temperówki najczęściej wyposażone są w niewielkie ostrze umieszczone w uchwycie ze specjalnym otworem. Istnieją również inne ostrzałki, w których ołówek lub kredka, obraca się przy pomocy specjalnej przekładni napędzanej korbką.
Jest to proces wykonywany ręcznie.

 

Temperówki elektryczne podwójne

Elektryczna temperówka podwójna to absolutny „must have” wśród dostępnych na rynku ostrzałek. Temperówka elektryczna podwójna posiada specjalny silniczek, który napędza automatyczny mechanizm działania strugaczki do ołówków i kredek.

☝️Została wyposażona w dwa otwory do temperowania ołówków oraz kredek o różnej średnicy: 6-8 mm i 9-12 mm.
Zazwyczaj jest wyposażona również w specjalne zabezpieczenie, które blokuje działanie urządzenia w chwili, gdy pojemnik na resztki jest wysunięty.