Kreda kolorowa

Kredy kolorowe są przeznaczone do różnego rodzaju tablic, szczególnie tych, które znajdują się na salach lekcyjnych w szkołach.
Coraz częściej wykorzystywane jako narzędzia piśmiennicze do farb tablicowych, którymi malujemy ściany, np. w pokoju dziecięcym, bądź w kuchni.

Tworzenie z kolorowej kredy określonych elementów, można potraktować jako praktyczne składniki dekoracyjne. Kredy te są również niezastąpione podczas zabaw podwórkowych.

Kolorowe kredy

Kreda kolorowa oraz biała to dla nauczycieli oraz uczniów pewnego rodzaju symbol nauki, a tym samym składowa wyposażenia każdej szkolnej klasy, w której znajdują się tablice kredowe.
Kreda kolorowa gruba oraz cienka może być również stosowana do nieco innych zadań. Jednym z nich jest po prostu zabawa – szczególnie na zewnątrz.

Kreda kolorowa w wiaderku sprawdzi się znakomicie podczas gry w tzw. klasy, która jest po prostu rodzajem zabawy ruchowej rozwijającej sprawność fizyczną niemal każdego dziecka w wieku szkolnym.
Uczy takich umiejętności, jak utrzymywanie równowagi czy koordynacja ruchowa.

➡️ W naszej ofercie znajdziecie model bezpyłowy, który reprezentuje kolorowa kreda w macie. Posiadamy zestawy, w których znajdują się kredy w intensywnych kolorach.
Na szczególną uwagę zasługuje czerwona kreda do rysowania. Dzięki swojej ostrzegawczej barwie nadaje się w szczególności do pisania oraz podkreślania istotnych notatek.

Czerwona kreda dostępna jest w naszej ofercie również w wersji chodnikowej. Posiada formułę przeciwpyłową, dzięki czemu nie brudzi rąk.
Produktem uzupełniającym będzie kreda różowa, dzięki której będziemy mogli uzyskać dodatkowe odcienie soczystej czerwieni.

Kreda kolorowa do tablicy

Kolorowa kreda do tablicy sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych. Dzięki kredzie tablicowej kolorowej można na wejściu zapisać specjalnie przygotowane menu, które z łatwością będzie można zmienić w zależności od dnia.
Kreda do tablicy kolorowa doskonale sprawdzi się również w szkole, aby wyróżnić pewne elementy, a także w czasie dziecięcych zabaw na świeżym powietrzu. Ponadto kredy kolorowe do tablicy mogą być stosowane podczas prac remontowo-budowlanych do oznaczania rozmaitych elementów.

Przydadzą się także przy składaniu mebli. Kreda kolorowa szkolna jest barwioną odmianą czystych wapieni, a jej podstawową częścią składową jest kalcyt.
Zbudowana jest z mikroskopijnych skorupek kokolitów (blaszek wapiennych zbudowanych z kalcytu, które są szczątkami glonów z grupy Coccolithophyceae) i otwornic oraz bardzo drobnoziarnistego mikrytu (spoiwa węglanowego skał osadowych, utworzonego przez niewidoczne makroskopowo kryształy węglanów – głównie kalcytu, o rozmiarach rzędu kilku tysięcznych milimetra).

☝️ Odmiany bogate w kokolity zmieszane z gipsem służą przede wszystkim do pisania oraz rysowania. My polecamy w szczególności kolory kredy do tablicy, które wyróżniają się zarówno na ciemnym, jak i szarym tle – np. na chodniku.
Kreda szkolna kolorowa
sprzedawana jest w naszym sklepie zarówno w tekturowym pudełku, jak i w wiaderku. Dostępne są zarówno kredy okrągłe, jak i tradycyjne – prostokątne.

Kreda bezpyłowa kolorowa

Absolutnym bestsellerem stała się kreda kolorowa niepyląca, ponieważ nie brudzi dłoni, dzięki czemu jest bardzo wydajna.
Kreda niepyląca kolorowa przeznaczona jest do pisania i rysowania na tablicy oraz innych powierzchniach, takich jak kolorowy papier czy chodnik.

Ponadto, model ten jest nietoksyczny i nieuczulający, a stopień twardości zapewnia komfortową pracę.

Kolorowa kreda dla dzieci

Kreda kolorowa dla dzieci sprawdzi się w szczególności podczas zabaw podwórkowych, jak i zajęć plastycznych wykonywanych na tablicach kredowych.
Dzięki wysokim właściwościom kryjącym, doskonale nadaje się do kolorowania powierzchni – zarówno gładkich, jak i porowatych. Ponadto jest niełamliwa.

☝️ Wykonana została na bazie naturalnych i nieszkodliwych minerałów, w związku z czym może być stosowana przez każdego, niezależnie od wieku.

Kreda kolorowa cena

➡️ Dostępna w naszej ofercie kolorowa kreda to: atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wykonania.
Najbardziej popularne są zestawy, w których znaleźć możemy 12 różnokolorowych kred.

☝️ Użycie ich może być świetnym pomysłem na aranżację pokoju dziecka, bądź własnego kącika kuchennego. Dzięki kolorowym formułom kred, jesteśmy w stanie odmienić daną przestrzeń według własnych upodobań.