Tusz do pieczątek

Pieczątki stanowią niezbędny element wyposażenia w niemal każdej firmie. W naszej ofercie znaleźć można praktyczne, klasyczne oraz te wyróżniające się z tłumu pieczątki o różnych możliwościach. Cechują się wysoką jakością wykonania i możliwością długotrwałego użytkowania. Posiadamy także tusze do pieczątek oraz poduszki do pieczątek. W jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jaka poduszka i tusz do stempla?

Najważniejszą zasadą jest to, aby poduszka do stempla była możliwie jak największa. Dotyczy to zarówno dużych, jak i małych stempli. Jest to istotne głównie dlatego, że powierzchnia z czasem twardnieje. Dzieje się tak jednak miejscowo, a większa powierzchnia to szersze możliwości pola do wykorzystania.
Warto pamiętać, że na rynku dostępne są różnego rodzaju pieczątki. Najpopularniejszą z nich są pieczątki samotuszujące. Jest to przedmiot, który posiada tusz w obudowie i tam jest nanoszony na odbicie.
Bardzo charakterystycznym i dostojnym akcesorium biurowym jest także pieczątka metalowa. Oprócz tego, że wykonana jest bardzo estetycznie i robi wrażenie pod względem wizualnym, to zapewnia bardzo dużą wytrzymałość, dzięki solidnemu wykonaniu. Pozostawia widoczny ślad, a jej konstrukcja zapewnia użytkowanie przez długi czas.
Alternatywą powyższych produktów są pieczątki kieszonkowe. To najmniejsze przedmioty tego typu, które są bardzo wygodne w użytkowaniu, przechowywaniu oraz przenoszeniu. Sprawdzą się głównie w przypadku lekarzy i osób, wykonujących usługi czy biznesmenów.

Poduszki i tusze do pieczątek – kolory

Tusze różnią się miedzy sobą kolorem. Oczywiście najpopularniejszym wyborem jest barwa czarna, jednak żyjemy w czasach, gdy każdy chce się wyróżnić i być na pewien sposób oryginalny. Nie ma na to lepszego sposobu niż wybranie pieczątek w innych kolorach niż tradycyjny: niebieskim, czerwonym, zielonym czy fioletowym.
W naszej ofercie znaleźć można także inne artykuły biurowe, jak wyposażenie biura i wiele innych. Zapraszamy do zakupów.