Magiczne flamastry

Flamastry magiczne to absolutne bestsellery na rynku pisaków, które stworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Mogą one zmieniać kolor poprzez dołączenie do zestawu specjalnego białego flamastra, który umożliwia ten jakże magiczny trik.
Warto zaopatrzyć w te gadżety piśmiennicze każde rozwijające się i ciekawe świata dziecko.

Magiczne mazaki

Magiczne flamastry to ciekawy pomysł na zabawę. Idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju kolorowanek.
Mazaki magiczne
dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane skuwki, które posiadają niewielkie otwory wentylacyjne, zapobiegające zarówno wysychaniu atramentu jak i niekontrolowanemu wyciekaniu poza obudowę.

☝️Magiczne pisaki są produkowane zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej, przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa.
Magiczny pisak dostępny w zestawie flamastrów zazwyczaj jest bezbarwny, a jego unikalna formuła pozwala na rozjaśnienie pozostałych kolorów, dzięki czemu można tworzyć dodatkowe odcienie. Pisaki magiczne idealnie nadają się na prezent.

Magiczne pisaki zmieniające kolor

➡️Oferujemy m.in. magiczny mazak w zestawie, gdzie wyróżnikiem staje się wytrzymała oraz elastyczna stożkowa końcówka o średnicy 7,5 mm, która nie wpadnie do środka nawet przy silnym nacisku.
Po chwilowym odkształceniu końcówka za każdym razem wraca do pierwotnego kształtu.

Pozwala też na rysowanie zarówno cienkich, jak i grubych linii od 1 mm do 3,25 mm.
Tusz na bazie wody tworzy jaskrawe i intensywne kolory. Można go łatwo sprać z większości tkanin