Świeczki, fontanny i pikery tortowe

Najczęstszą okazją do spotkań w gronie znajomych oraz bliskich i świętowania są oczywiście urodziny. Zarówno amatorzy organizowania takich przyjęć, jak i specjaliści mają do czynienia z takimi artykułami jak świeczki, torty czy dekoracje na imprezę. Najhuczniejsze imprezy to oczywiście 18-tki oraz pełne rocznice. Aby zrobić prawdziwe szoł, warto dobrze się przygotować. A już najlepiej wyposażyć się w naszym sklepie!

W tej kategorii oddajemy do dyspozycji naszym klientom bogaty wybór świeczek z cyferkami w różnych kolorach, wzorach i wariantach. Są to przede wszystkim świeczki z cyferkami brokatowymi, kolorowymi, czy jednobarwnymi. Posiadamy jednak także coś dla fanów klasyki. Nie mogliśmy pominąć także świeczek na tort fontanna, z których efektownie sypią się iskierki.
Świeczki z cyferkami to jednak nie wszystko, co posiadamy na przyjęcia. W naszej ofercie występują niemal wszystkie artykuły dekoracyjne i ozdobne na każdą imprezę. Posiadamy także niepowtarzalne stroje, kostiumysztućce i talerzyki jednorazowe i wiele więcej. Koniecznie sprawdź całą naszą ofertę.