Skorowidz alfabetyczny

Skorowidz alfabetyczny stanowi doskonały element pomocniczy przydatny przy porządkowaniu:
✅danych adresowych,
✅numerów telefonów
✅ważnych nazwisk.

Mimo cyfryzacji i panowania ery smartfonów, skorowidz adresowy mimowolnie pozostaje najpewniejszym źródłem informacji w związku z kontaktami, które warto mieć zawsze pod ręką.

Skorowidz adresowy

Skorowidzowi adresowemu nie straszna żadna awaria – jak to bywa w przypadku nowoczesnych technologii. Budowa produktu notes skorowidz oparta jest na stosunkowo prostym mechanizmie, przez co zyskuje on na uniwersalności. Stosuje się w nim układ alfabetyczny, który pozwala stworzyć prostą bazę danych – od telefonów, po adresy. W naszej ofercie są dostępne różne formaty skorowidzów, w tym:

✔️skorowidz alfabetyczny A6,
✔️skorowidz alfabetyczny A5,
✔️skorowidz alfabetyczny A4.

Skorowidz z alfabetem jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, który ułatwia wyszukiwanie kontaktów np. po nazwiskach. Możemy poszczególne litery alfabetu traktować także jako element bazy opartej na określonych hasłach np. oznaczających branże firm z danego środowiska biznesowego.

Skorowidz na spirali

Jedną z najwygodniejszych i najbardziej praktycznych form zeszytu z indeksem alfabetycznym jest skorowidz na spirali. Idealnie sprawdzi się do zapisywania różnorodnych adresów i numerów telefonów. Najlepszy skorowidz teleadresowy powinien być dodatkowo wyposażony w linijko-zakładkę, która znacznie ułatwi zaznaczanie zapisanych kontaktów.

Skorowidz z notesem

Skorowidz z notesem będzie doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie oszczędność miejsca do zapisywania rozmaitych notatek. Taki notes skorowidz przyda się wszystkim dobrze zorganizowanym osobom, chcącym zatrzymać wiele informacji w jednym miejscu. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i w pracy. W naszej ofercie dostępne są różnorodne skorowidze – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.