Farby dla dzieci

W tej kategorii oferujemy farby zarówno dla amatorów, jak i bardziej doświadczonych artystów sztuk plastycznych. Znajdują się tu podstawowe artykuły dla plastyków, jak i specjalistyczne produkty, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających twórców.

Farba Carioca tempera 1000 ml zielony morski (KO030/15)

FARBA TEMPERA CARIOCA ZIELONY MORSKI W BUTELKACH 1000 ML 
✅wodorozcieńczalne farby temperowe✅farby tempery idealne do nauki i do prac grupowych✅do malowania na wszystkich porowatych powierzchniach: papierze, kartonie, drewnie, polistyrenie itp.✅tempera carioca gotowa do użycia bez dodawania wody✅farba tempera w butelkach 1000 ml✅kolor farby zielony morski✅przechowywać farbę w temperaturze 10-40 stopni✅temperowa farba zgodna z wymaganiami UE
Dlaczego Warto Kupić Farbę Temperową Carioca Zielony Morski?
⭐łatwo zmywalne, bezzapachowe farby temperowe⭐farby w butelkach można dowolnie mieszać, co pozwala uzyskać nowe kolory i odcienie⭐możliwość malarstwa temperowego na warstwach i z korektami⭐temperowe farby o dobrej pigmentacji⭐łatwo rozpuszczalna farba⭐bardzo wydajne farbki temperowe
27,22 zł

Sklep Kolorowy-zeszyt.pl to bogactwo produktów skierowanych między innymi do uczniów, szkół oraz biur. W tej kategorii jednak skupiamy się na różnego rodzaju farbach. Są to między innymi: farby plakatowe, farby akwarelowe, farby akrylowe, farby olejne, farby tempera, farby w sprayu, farby do malowania po szkle, farby do malowania palcami, oraz farby do tkanin.

Farby i inne artykuły malarskie

Nasz sklep systematycznie poszerza swoją ofertę o ciekawe nowości. Oprócz farb proponujemy naszym Klientom akcesoria malarskie takie jak: sztalugi malarskie, pędzle artystyczne, podobraziaszablony do rysowania oraz przeróżne zestawy artystyczne. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych producentów, co jest potwierdzeniem najwyższej jakości.

Szeroka gama produktów plastycznych

Oferujemy różne grupy produktów. Mimo że w tej kategorii znaleźć można farby akrylowe, farby olejne, czy farby do szkoły oraz farby do tkanin, to w innych działach z powodzeniem znajdą Państwo akcesoria malarskie np. pędzle oraz sztalugi. Posiadamy także szeroki wybór artykułów szkolnych.