Kołonotatnik A5 Oxford

Kołozeszyt A5 Oxford jest najbardziej popularny wśród studentów oraz pracowników biurowych. Modele marki Oxford zostały wyposażone w okładkę polipropylenową.
Każdy notatnik został wyposażony w podwójną spiralę, która znacznie ułatwia wygodne otwieranie oraz sporządzanie notatek.

Kołozeszyt Oxford A5

Kołonotatnik A5 Oxford został wyposażony w wysokiej klasy grzbiet z podwójną, metalową spiralą, która umożliwia swobodne wyrywanie wybranych stron z notatkami.
Oxford kołozeszyt A5 to niezbędne akcesorium wyposażenia zarówno biura, jak i studentów uczelni wyższej.

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. zeszyt Oxford A5 kołonotatnik z serii Touch, który posiada laminowane okładki pokryte folią soft touch – aksamitnie miękkie oraz przyjemne w dotyku.

☝️Do tego popularna liniatura z marginesem. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Oxford A5 kołozeszyt w modelu z giętką, laminowaną okładką.
Kołonotatnik Oxford A5
dzięki oprawie ze spiralną gwarantuje aż 360-stopniowe otwieranie, pozwalając wykorzystać kołozeszyt jako podkładkę do wykonywania notatek.

Kołonotatnik A5 Oxford kolory

Posiadamy kołozeszyty Oxford w eleganckich, stonowanych okładkach w szerokiej gamie kolorystycznej – od pasteli, po odcienie różu, czerwieni czy fioletu.

Oprócz modeli tradycyjnych, wyróżnić możemy także koło zeszyty z nowoczesnym wzorem okładki, które sprawiają wrażenie trój wymiaru (3D).
Wszystkie kołonotatniki Oxford posiadają śnieżnobiały i jedwabiście gładki papier Optik o gramaturze 90 g./m2.