Teczka tekturowa

Tekturowe teczki są idealne do przechowywania np. kartek z bloków rysunkowych, jak i różnorodnych dokumentów. Chronią zawartość przed zabrudzeniami oraz zagnieceniami. Są szczególnie praktyczne podczas transportu wybranych papierów, folderów czy katalogów.
Ich uniwersalność sprawia, że sprawdzą się zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Teczka papierowa na dokumenty

Teczki tekturowe na dokumenty występują głównie w formacie A4. Teczka papierowa to najczęściej wybierany model o tym rozmiarze.
Ze względu na swoją lekkość taka teczka jest bardzo praktyczna. Przede wszystkim możemy spotkać ją w formie z gumką lub na wiązanie.
☝️Dzięki niej organizacja dokumentów w formacie A4 jest znacznie łatwiejsza.

Teczka tekturowa A4

Tekturowa teczka na dokumenty posiada wiele zastosowań. Jest obecna praktycznie w każdym domu oraz w każdej szanującej porządek firmie.

➡️W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo dużą ilość teczek, które można wykorzystać zarówno do archiwizacji, jak i do przechowywania dokumentów.
Tekturowe teczki najczęściej są wykonane z mocnego kartonu o grubości 400 gsm, często zabarwionego i lakierowanego z zewnętrznej strony.

Biała papierowa teczka

Zarówno teczka biała z gumką, jak i biała teczka wiązana to klasyka gatunku w obszarze papierniczym. Zazwyczaj są one laminowane.
Białe teczki są niezwykle przydatne w przenoszeniu oraz w przechowywaniu istotnych dokumentów. Pełnią ważną rolę w codziennym życiu zarówno w miejscu pracy, jak i w domowym zaciszu.
☝️Biała teczka będzie idealna do przechowywania kartek np. z bloku technicznego.

Teczka  papierowa A3

Teczka papierowa A3 to jeden z tych artykułów papierniczych, który bez wątpliwości docenią zarówno najmłodsi, jak i dorośli.
Jest to praktyczny, wielofunkcyjny i wielozadaniowy produkt, który z powodzeniem sprawdzi się w szkole, na uczelni, czy w biurze.

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo teczkę A3 z gumką, a także teczkę rysunkową A3.
Klasyczną teczkę kopertową A3 docenią także uczniowie oraz studenci kierunków plastycznych, którzy podczas swojej artystycznej przygody muszą wybrać odpowiednie akcesoria do przenoszenia swoich prac z jednego miejsca w drugie.
☝️Warta uwagi będzie także teczka na blok A3 dostępna w naszej ofercie.