Zszywacz biurowy Eagle

Zszywacz do papieru Eagle może być niezastąpionym artykułem biurowym za pomocą którego będziemy w stanie bezproblemowo łączyć ze sobą zarówno duże, jak i mniejsze pliki dokumentów, dzięki czemu z łatwością będzie można zachować porządek w miejscu pracy.
Praktyczne zastosowanie narzędzi marki Eagle przyczyniło się do ich atrakcyjności.

Zszywacz Eagle

Zszywacz biurowy Eagle stał się bestsellerem na rynku narzędzi biurowych.
Eagle zszywacz został wykonany z metalu oraz tworzywa sztucznego. Metalowa konstrukcja stanowi gwarancję trwałości, zaś gumowa rączka zapewnia komfortową pracę.
Eagle zszywacze to artykuły biurowe wyposażone w specjalną podstawę, która w żaden sposób nie rysuje powierzchni biurka, zapobiegając przesuwaniu się zszywacza po określonej powierzchni.

W naszej ofercie posiadamy różne modele zszywaczy, w tym:
zszywacz Eagle 30 kartek,
zszywacz Eagle 60 kartek 
zszywacz Eagle 200 kartek.

Zszywacz na 100 kartek

Kolejną propozycją będzie zszywacz biurowy do 100 kartek.
Jest on równie praktyczny jak zszywacz 200 kartek.

Metalowe wnętrze korpusu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Zszywacz 100 kartek dostępny w naszej ofercie, posiada stabilną podstawę, która nie rysuje podłoża.

Duży zszywacz biurowy 100 kartek przeznaczony jest na zszywki o następujących wymiarach:
23/6,
23/8,
23/10,
23/13,
23/15.

Jak włożyć zszywki do zszywacza Eagle

Zszywki do zszywacza rozmiary – jakie dobrać
➡️W wyborze tych najbardziej odpowiednich zszywek powinniśmy w głównej mierze kierować się parametrami producenta narzędzia zszywającego, ponieważ właśnie tam musi zawierać się informacja, które typy wkładów zszywających będą najlepiej dostosowane do poszczególnych modeli.
Uniwersalnym wymiarem jest 24/6.

Jak wymienić zszywki w zszywaczu

Wymiana zszywek w zszywaczu polega na podniesieniu górnej części mechanizmu, gdzie ukazuje się długa sprężyna na prostym drucie oraz konstrukcja naciskająca odpowiadająca za właściwe działanie zszywek.
Wymiana zszywek w zszywaczu biurowym polega w dalszej części na przesuwaniu danej części do tyłu na taką odległość, aby można było załadować zszywki w odsłonięte miejsce.

☝️Na zakończenie dociskamy nowe zszywki i zamykamy górną część.