EAGLE

Eagle producent

➡️ Eagle tworzy uznaną markę artykułów biurowych, która funkcjonuje na rynku od wielu lat. Korzystają z niej użytkownicy rozproszeni po całym świecie.
Kluczową wartością cenioną przez producenta jest zaangażowanie w nieustanne udoskonalanie akcesoriów biurowych.

Produkty marki Eagle łączą w sobie funkcjonalność, trwałość, niezawodność oraz prosty lecz atrakcyjny design.
Artykuły biurowe oferowane przez tego producenta są gwarancją bezpiecznego oraz codziennego użytkowania w biurze, szkole oraz w zaciszu domowym. 

      

         

Zszywacz Eagle

Zszywacze Eagle stały się bestsellerem na rynku artykułów biurowych. Eagle zszywacz został wyprodukowany z metalu oraz tworzywa sztucznego.
Metalowa konstrukcja jest gwarancją trwałości. Z kolei gumowa rączka zapewnia w pełni ergonomiczną pracę. Zszywacz biurowy Eagle to artykuł biurowy wyposażony w specjalną podstawę, która w żaden sposób nie rysuje powierzchni biurka, zapobiegając przesuwaniu się narzędzia po określonej powierzchni.

Zszywacz Eagle dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Może być niezastąpionym artykułem biurowym za pomocą którego będziemy w stanie bezproblemowo łączyć ze sobą zarówno większe, jak i mniejsze pliki papierów.
W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje tych narzędzi, w tym: zszywacz obrotowy Eagle oraz zszywacz Eagle mini.

           

         

Dziurkacze Eagle

Producent Eagle oferuje również popularne dziurkacze, które umożliwiają łatwe i sprawne tworzenie otworów, pozwalających na umieszczenie papierowych arkuszy np. w segregatorze.
Z tego właśnie względu są niezbędnym narzędziem podczas procesu organizacji oraz prezentacji dokumentów. 

☝️ Każdy dziurkacz wyposażono w łatwy do opróżniania pojemnik na odpadki, co zapewnia komfort pracy przez długi czas.

         

         

Temperówka Eagle

Dla fanów ostrzałek mamy w ofercie temperówkę elektryczną Eagle. Najpopularniejsza temperówka na baterie Eagle jest dwuotworowa i przeznaczona do ołówków i kredek o średnicy 6–8 i 9–12 mm.
Ostrza są wymienne, co stanowi gwarancję jakości. Eagle temperówka wyróżnia trwały mechanizm z dwoma wysokiej jakości ostrzami wykonanymi ze stali węglowej.

Eagle temperówka elektryczna posiada  bezpieczny dla dzieci przełącznik rozmiaru ołówka.
Dostępne modele obejmują m.in. następujący egzemplarz: temperówka elektryczna Eagle Dynamic z mechanizmem ślimakowym.

           

         

Przybornik na biurko Eagle

➡️ Ciekawym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie ład i porządek na biurku będzie przybornik Eagle. Dostępny jest zarówno w wersji z wyposażaniem, jak i bez wyposażenia.
Akcesorium te pozwala na łatwą organizację przydatnych podczas pracy lub nauki narzędzi biurowych.

            

         

Eagle kasetka

Kasetka na pieniądze Eagle to kolejna propozycja tego producenta.
Zamykana jest na kluczyk i pozwala na przechowywanie zarówno utargu w zakładach usługowych lub sklepach, jak i oszczędności w zaciszu domowym.

☝️ Kasetka Eagle posiada plastikową wkładkę na bilon. Eagle kasetka na pieniądze pozwala na przechowywanie nie tylko drobnych kwot, ale i niewielkich dokumentów, czy przedmiotów.

             

      

Zszywki Eagle

Do różnych modeli zszywaczy, można dokupić niezbędne akcesoria, takie jak zszywki Eagle.
W wyborze odpowiednich zszywek należy w głównej mierze kierować się parametrami producenta, ponieważ właśnie tam musi być zawarta informacja, które typy wkładów zszywających będą najlepiej dostosowane do poszczególnych modeli. Uniwersalnym i najczęściej kupowanym wymiarem jest 24/6.

           

              

Teczka kopertowa Eagle

➡️ Teczka kopertowa Eagle to model produkowany z polipropylenu, który cechuje się niezwykłą solidnością. Niezawodnie chroni dokumenty różnego formatu.
Teczki te zapinane są na zatrzask, który często występuje w kolorze danej teczki. Posiada ona transparentną formułę, dostępną w różnych odcieniach.

Teczka kopertowa Eagle idealnie nadaje się do przechowywania faktur oraz paragonów, które trzymamy w domu. Pozwala ona nie tylko uporządkować bałagan z nimi związany, ale i umożliwia trzymanie poszczególnych rzeczy w jednym miejscu.
Teczka ta może zastępować piórnik, ponieważ oprócz notatek, można w niej przechowywać ulubione przybory piśmiennicze.

         

     

Aktówka z przekładkami Eagle

➡️ Z kolei dla osób często wyjeżdżających w delegacje lub inne wyjazdy służbowe, mamy w ofercie aktówkę z przekładkami Eagle wykonaną z wytrzymałego polipropylenu, która jest zewnętrznie usztywniona.

Najpopularniejszy model został wyposażony w 12 transparentnych przegródek na dokumenty.
Ponadto posiada przekładki indeksujące oraz okienka opisowe, które znacznie ułatwiają oznaczanie zawartości. 

       

      

Pojemnik na wizytówki Eagle

➡️ W ofercie producenta Eagle znajdziemy również pojemnik na wizytówki, który sprawdzi się w każdym biurze. Posiada automatyczne otwieranie.
Wykonany został z trwałego tworzywa, które gwarantuje długoletnie użytkowanie. Podstawowy model mieści aż do 550 wizytówek.

☝️ Warto mieć go w swoich biurowych zasobach, ponieważ oprócz cech funkcjonalnych posiada również ciekawy design.

          

          

Pojemnik na długopisy Eagle

Funkcjonalny dla każdego będzie również pojemnik na długopisy Eagle. To praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domu.
Prosty lecz ciekawy wygląd przykuwa uwagę i zachęca do zakupu.

                

               

Numerator Eagle

Nowością oferowaną przez producenta jest numerator Eagle z wkładem samotuszującym. To bardzo przydatne narzędzie wykorzystywane do znakowania dokumentów w każdym biurze.
Posiada metalową konstrukcję oraz ergonomiczny uchwyt. Wysokość czcionki wynosi w nim 4 mm. Jest poręczny i funkcjonalny.

              

               

Uchwyt do tasmy Eagle

Gadżetem biurowym, który podbił serca użytkowników na całym świecie, jest uchwyt do taśmy Eagle. Posiada stabilną podstawę, a jego konstrukcja została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego.

Akcesorium pozwala na sprawne operowanie taśmami biurowymi. Ponadto uchwyt ten zajmuje mało miejsca na biurku, co jest jego dodatkową zaletą.