Długopisy dla dzieci

Długopisy dla dzieci to szczególne narzędzia piśmiennicze. Bardziej kolorowe, wzorzyste, z dodatkowymi ozdobami. Niezbędne w szkole. Uczniowie chętnie sięgają po nie pisząc w zeszytach np. podczas odrabiania lekcji. Kolorowe, dekoracyjne długopisy są uwielbiane przez dzieci.

Długopisy dla dziewczynek

Historia długopisu swoimi początkami sięga już roku 1888, kiedy to pierwszy patent na to narzędzie piśmiennicze uzyskał w USA John Jacob Loud. Z kolei pierwszy użyteczny model opracował w 1939 roku dziennikarz i grafik – László Biró. Długopisy dla dziewczynek, chłopców i dorosłych występujące w obecnej formie rozpowszechnił wynalazca Milton Reynolds. Kupując długopis dla dziewczynki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na takie cechy, jak: waga, ergonomiczność, rodzaj, kolor i wkład, a co najważniejsze… odpowiednia forma prezentacji. Szczególnie popularne i uwielbiane przez małe księżniczki są długopisy z jednorożcem. Ciekawie przedstawia się także forma długopisu z serduszkiem. Dziewczynki będą także uraczone bestsellerowymi długopisami, których dekorację stanowi puchaty pompon. Stały się one absolutnym „must have” wśród małych uczennic oraz nastolatek. Należy pamiętać, że do szkoły najlepiej będzie wybrać długopis dla dziewczynki z niebieskim lub granatowym tuszem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne długopisy dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach.

Długopis dla chłopca

Długopis dla chłopca również powinien się wyróżniać w dziecięcym zestawie narzędzi piśmienniczych. Jaki fajny długopis dla chłopców wybrać? Przed wszystkim taki z kolorowymi wzorami, z zabawnymi motywami. Z założenia – im lżejszy jest długopis dla chłopca, czy dziewczynki, tym lepiej. Dotyczy to w szczególności osób, które dużo piszą w ciągu dnia, chcąc jednocześnie zachować ładny charakter pisma – np. uczniowie. W naszej ofercie posiadamy uwielbiane przez chłopców w każdym wieku długopisy, które zwieńczono dekoracyjną piłką nożną. Długopis football to absolutny hit wśród dostępnych na rynku długopisów dla chłopców. A jakie modele długopisów dla dzieci na prezent wybrać najlepiej? Które będą strzałem w dziesiątkę dla chłopca? Świetnym pomysłem będą długopisy dekorowane figurkami kojarzonymi z grami internetowymi czy konsolami (np. figurka pada do PS). My polecamy w szczególności długopis zmazywalny, który pozwala na szybkie działania piśmiennicze.

Zabawne długopisy dla dzieci

Długopis dla dzieci jak już wspomniano wcześniej, to nie tylko właściwa ergonomia oraz dobrze dobrany kolor tuszu. To także dekoracja sama w sobie. Zabawne długopisy dla dzieci wyróżniają się różnorodnością kształtów, dodatków w formie zawieszek – w tym pomponów uwielbianych przez dziewczynki oraz kolorystyką i wzorzystością. Im więcej dekoracji, tym lepiej. Fajne długopisy dla dzieci, które będą także idealne jako śmieszne długopisy na prezent to kolorowe narzędzia do pisania w formie papugi bądź kaktusów. Są to bardzo ciekawe długopisy dla dzieci, które wyróżniają się lekkością oraz znakomitą ergonomią. Jest to ważne w szczególności dla osób leworęcznych. Dobry długopis do pisania dla dzieci powinien być wygodny, a co za tym idzie – nie może zbytnio obciążać mięśni dłoni i palców. Warto zatem zdecydować się na długopis z gumowym uchwytem, który dodatkowo zapobiegnie ślizganiu się narzędzia w palcach podczas pisania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zabawne długopisy z domowymi zwierzakami. To ciekawa opcja zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Długopis zmazywalny dla dzieci

Pogromca korektora, posiadający ścieralny tusz, który znika pod wpływem tarcia niczym przy użyciu czarodziejskiej różdżki, pozwalając na wprowadzanie poprawek w tekście bez konieczności używania narzędzia korygującego. Długopis zmazywalny dla dzieci to absolutny hit wśród dostępnych na rynku „filoków” dla najmłodszych. Pozwala w szybki sposób pozbyć się niechcianych znaków i literek w dziecięcych notatkach. A na czym dokładnie polega działanie długopisu ścieralnego dla dzieci? Tusz tak naprawdę nie zostaje wymazany, ale staje się przezroczysty. Na skutek  ścierania, zwiększa się temperatura tuszu tworząc zmianę w strukturze chemicznej. Dzieje się tak dzięki temu, że każda z drobinek zawiera następujące składniki: pigment, aktywator koloru i cząsteczki przezroczystości. I tak na skutek wzrostu temperatury, aktywator oddziela się od pigmentu, gdzie w efekcie drobinki tuszu stają się przezroczyste. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dekoracyjne długopisy ścieralne. Jednym z najbardziej polecanych modeli jest długopis zmazywalny z gumką. Przy zakupie warto wziąć pod uwagę także długopisy ścieralne Happy Color, dostępne w naszym sklepie.