Teczki kopertowe

Teczki kopertowe pozwalają na uporządkowanie dokumentów, które zalegają na biurku lub w szufladach, gdzie często wrzucamy papiery luzem.
Doskonale sprawdzą się także jako pewnego rodzaju transportery dla notatek studentów. Dzięki odpornemu zamknięciu można zamykać i otwierać teczki wielokrotnie.

Teczka kopertowa

Teczka kopertowa to model produkowany z polipropylenu, który charakteryzuje się niezwykłą solidnością. Niezawodnie chroni dokumenty oraz przedmioty różnego formatu.
Teczki kopertowe plastikowe
zapinane są na zatrzask, który zazwyczaj występuje w kolorze danej teczki.

Taka teczka plastikowa kopertowa posiada transparentną formułę, dostępną w różnych odcieniach. Przezroczysta teczka kopertowa idealnie nadaje się do przechowywania faktur oraz paragonów, które zazwyczaj trzymamy w domu.
Pozwala nie tylko uporządkować bałagan z nimi związany, ale i umożliwia trzymanie papierów w jednym, konkretnym miejscu.

Kopertowa teczka może zastępować piórnik, ponieważ oprócz notatek, możemy w niej przechowywać ulubione przybory piśmiennicze.

Teczki kopertowe formaty

Najpopularniejszym formatem dostępnym również w naszej ofercie jest teczka kopertowa A4.
Posiada ona mnóstwo zastosowań. Teczka na zatrzask A4 jest obecna niemal w każdej firmie, szanującej porządek w dokumentacji. Sprawdzi się przede wszystkim w sekretariatach oraz biurach zarządu.

Teczka kopertowa na zatrzask A4 posłuży także uczniom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z plastyką na lekcjach.
Tego rodzaju teczka A4 na zatrzask będzie doskonała do przechowywania dzieł plastycznych oraz akcesoriów szkolnych – np. kredek.

Kolejnym modelem jest  teczka kopertowa A3. To jeden z tych produktów, który bez wątpienia docenią zarówno dzieci, jak i dorośli.
Jest zarówno praktyczny, jak i wielofunkcyjny. Sprawdzi się w szkole, na uczelni i w biurze.

➡️W naszej ofercie znajdziecie również inne formaty, wśród których znajduje się teczka kopertowa na zatrzask A5 oraz teczka kopertowa na zatrzask A6, które w szczególności przydadzą się do przechowywania dokumentów oraz drobnych akcesoriów.
Polecamy wszystkie dostępne teczki, w tym najbardziej popularny model, jakim jest teczka plastikowa na zatrzask A4 oraz teczka kopertowa na suwak A4.

Do przechowywania paragonów oraz różnorodnych kwitów wpłat, np. z ubezpieczalni, warto zakupić model teczka kopertowa A6. Niewielkie wymiary tego formatu pozwolą na przechowywanie poszczególnych dokumentów w jednym miejscu, zajmując tym samym małą powierzchnię.
Każda teczka na zatrzask A5, A6, jak i teczka kopertowa A4 na zatrzask jest zgrzewana na bokach w celu złączenia poszczególnych elementów struktury. Wszystkie dostępne są w naszej ofercie.

Teczki kopertowe na zatrzask, suwak lub rzep

Teczka plastikowa na zatrzask w pełni zabezpiecza elementy, które wrzucono do jej środka. Ochrona polega nie tylko na zapobieganiu wypadania produktów, ale i zabezpieczeniu ich przede brudem oraz wilgocią. Teczka na zatrzask dostępna jest w wielu różnych kolorach.
Obecny w składzie polipropylen to niejako utwardzacz w składzie teczki kopertowej na zatrzask. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również inne modele.

Jednym z najnowszych jest teczka na zatrzask do segregatora z tzw. europerforacją. Specjalne wcięcie ułatwia wkładanie/wyjmowanie dokumentów.
Do przechowywania elementów innych niż tylko papierowe, doskonale nada się teczka kopertowa na suwak A4, która swoją konstrukcją przypomina znane wszystkim woreczki strunowe.

Teczka przezroczysta na zatrzask sprawdzi się również w wyposażeniu seniorów, którzy często korzystają z wizyt lekarskich. To właśnie dostępna w ich domowym zaciszu teczka na zatrzask A4 będzie idealnym akcesorium do przechowywania wyników badań, recept oraz innych zaleceń.
Oprócz tradycyjnego formatu, warto zaopatrzyć się również w model teczka kopertowa na zatrzask A5.

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nowość, jaką jest teczka kopertowa na rzep. Wszystkie teczki kopertowe na zatrzask mogą być stosowane w celach zabezpieczających dokumenty do wysyłki.
Tu szczególnie sprawdzi się teczka kopertowa na zatrzask A6 oraz teczka kopertowa B4.
Na codzienne notatki oraz zapiski przyda się niezastąpiona teczka transparentna na zatrzask, która jest w pełni przezroczysta. Każda teczka kopertowa A4 na zatrzask posiada odpowiednie certyfikaty jakościowe, jakie wymagane są w krajach UE.