Kreda biała

Biała kreda przeznaczona jest do wszelkiego rodzajów tablic, szczególnie tych, które są nadal obecne w szkołach.

Coraz częściej znajdują zastosowanie jako narzędzia piśmiennicze do farb tablicowych, którymi możemy malować ściany, np. w pokoju dziecięcym, bądź we własnej kuchni.
Co ciekawe, kreda to tak naprawdę skała osadowa, która powstała na dnie mórz i oceanów.

Białe kredy

Kreda biała to dla wielu osób w głównej mierze symbol nauki, a jednocześnie podstawowe wyposażenie każdej szkoły, ponieważ tablice kredowe wciąż cieszą się ogromną popularnością.
Kreda szkolna biała
może być również stosowana do nieco innych celów. Jednym z nich jest po prostu zabawa.

Biała kreda do rysowania sprawdzi się w szczególności podczas gry w tzw. klasy. Jest to zabawa ruchowa, która rozwija sprawność każdego dziecka.
Uczy m.in. utrzymywania równowagi, koordynacji ruchowej, a w wersji z rzucaniem kamyka, czy innego elementu, kształtuje również koordynację oko-ręka.

➡️ W naszej ofercie znajdziecie model bezpyłowy, który reprezentuje kolorowa kreda w macie.
Tradycyjna forma kredy była produkowana na wzór prostopadłościanu, jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszy się kreda okrągła biała.

☝️ Jej owalny kształt cechuje się podwyższoną trwałością oraz ekonomicznym zużyciem. Każda laska kredy pokryta jest specjalną powłoką, która chroni dłonie przed zabrudzeniami. Posiadamy kredy białe różnych producentów, które możemy śmiało polecić.

Kreda biała do tablicy

Kreda tablicowa biała sprawdzi się również w restauracjach. Dzięki niej można np. na wejściu zapisać specjalnie przygotowane menu dnia, które z łatwością będzie można w każdej chwili zmienić.
Kreda do tablicy biała doskonale sprawdzi się również w szkole, a także podczas zabaw na podwórku.

Ponadto może być stosowana podczas prac remontowych do oznaczania rozmaitych elementów. Kreda biała szkolna jest odmianą czystych wapieni. Jej podstawowym składnikiem jest kalcyt.
Zbudowana jest przede wszystkim z mikroskopijnych skorupek kokolitów i otwornic oraz bardzo drobnoziarnistego mikrytu.

☝️ Jest to skała stosunkowo miękka oraz porowata, dzięki czemu ma mały ciężar właściwy, co powoduje, że jest miękka. Odmiany bogate w kokolity zmieszane z gipsem służą głównie do pisania na tablicy.
My polecamy w szczególności kredę szkolną białą okrągłą.

Kreda biała niepyląca

Kreda biała bezpyłowa to w dzisiejszych czasach jeden z najczęściej oferowanych modeli, jakie są dostępne na rynku. Pozwala ona na zachowanie czystych dłoni.
Kreda niepyląca biała
jest nietoksyczna i nieuczulająca, a optymalny stopień twardości zapewnia komfortowe pisanie oraz rysowanie.

Kreda biała cena

Kreda biała do tablicy dostępna w naszej ofercie to przede wszystkim atrakcyjna cena oraz wysoka jakość wykonania. Kreda szkolna biała to także przydatna pomoc naukowa dla korepetytorów oraz nauczycieli uczących w domu.

☝️ Dzięki niej mogą oni zaoszczędzić na papierze, co w czasach zwiększającej się świadomości ekologicznej staje się coraz ważniejsze.
Cena
zależna jest w głównej mierze od ilości w opakowaniu, a także od producenta.