Kronika pamiątkowa

Kronika pamiątkowa – nazywana inaczej księgą pamiątkową, to wyjątkowy produkt, który powinien przedstawiać najważniejsze wydarzenia np. z życia firmy. Jest to również piękna i niezapomniana pamiątka, którą można wykorzystać jako księgę do wpisów gości podczas wesela.

Kronika album

Album kronika może znaleźć się także w każdym hotelu oraz eleganckiej restauracji, ponieważ w tych miejscach publicznych często korzysta się z elementów introligatorskich, takich jak karty menu czy oprawy kelnerskie. Należy zatem zadbać, aby album kronika jako księga gości, wpisywała się w wizualizację pomieszczeń, nawiązując kolorystyką oraz grafiką na okładce np. do wystroju hotelu lub restauracji.

Kronika pamiątkowa A3

Zarówno kronika pamiątkowa A3, jak i kronika pamiątkowa A4 idealnie sprawdzą się podczas różnych uroczystości oraz wydarzeń.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne modele ksiąg pamiątkowych, w tym
⭐księgi szyte ręcznie i oprawiane w skórę,
⭐kroniki złocone
⭐kroniki skóropodobne.

Kronika A3 pozioma

Z definicji kronika nie zawiera analizy poszczególnych wydarzeń, może jednak służyć do ich podsumowania. Przedstawione w niej historie dotyczą życia konkretnej instytucji lub osób. Ich zapis może odbywać się na bieżąco, po kilku dniach, a nawet w odstępnie kilku miesięcy. Warto zatem zaopatrzyć się w wysokiej jakości księgi pamiątkowe w nieco większym formacie. Kronika A3 dostępna w naszej ofercie występuje m.in. w formie szytej, stanowiąc ponadprzeciętny wyraz indywidualności. Dostępne mamy także piękne księgi malowane. Każda kronika A3 prezentuje się bardzo elegancko i szykownie, co jeszcze bardziej zachęca do zakupu.