Rolki papierowe

Potwierdzenia płatności, paragony, wypłaty oraz faksowanie – to wszystko wymaga stosowania odpowiednich urządzeń oraz specjalnego rodzaju papiery. Zapotrzebowanie na rolki termiczne, rolki faksowe, czy rolki do ploterów jest obecnie bardzo wysokie. Paragony obecnie wydają nie tylko sklepy, ale i biura, bankomaty, gabinety oraz inne miejsca świadczenia usług. W naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko najlepsze rolki do drukarek oraz kas fiskalnych.

Rolki papierowe – nasza oferta

Posiadamy rolki papierowe czołowych producentów, którzy produkują dany asortyment od wielu lat. To gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Rolki dostępne w naszej ofercie występują w różnych wymiarach, dlatego z pewnością znajdziecie Państwo rozwiązane skrojone na miarę swoich potrzeb. W naszej ofercie występują: rolki offsetowe, rolki termiczne, rolki faksowe, rolki do ploterów, czy rolki do ksero.
Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii, w których znajduje się między innymi kompleksowe wyposażenie biura, czy akcesoria do organizacji dokumentów.