Wkłady| naboje| tusze

Każde, nawet najlepsze pióro po jakimś czasie przestanie działać z powodu braku tuszu. Z myślą o wszystkim miłośnikach tych pięknych artykułów piśmienniczych prezentujemy różnego rodzaju wkłady atramentowe. Posiadamy specjalnie wyprofilowane naboje, aby zaspokoić potrzeby każdego właściciela pióra. Nie mogło zabraknąć tu także popularnych nabojów Parker

Wszystkie naboje w naszej ofercie prezentują wysoki poziom i zapewniają wysoką jakość atramentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do sprawdzenia innych artykułów piśmienniczych.

Tusze w nabojach do piór

Tusz to rodzaj płynnej farby, która składa się z pokaźniej ilości drobnego pigmentu oraz spoiwa. Nakładany jest za pomocą stalówki, czy piórka kreślarskiego. Po wyschnięciu pojawia się matowy efekt. Wyjątkiem jest oczywiście tusz metaliczny, który pozostawia mocno kryjące i błyszczące ślady.

Profesjonalne tusze w nabojach

Posiadamy artykuły piśmiennicze zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. W naszym sklepie znajdują się naboje do piór kaligraficznych i naboje do brushpen. To narzędzia, które przeznaczone są do tworzenia rysunków, grafik oraz kaligrafii. Alternatywą są tusze w butelkach.