Koszulki krystaliczne

Koszulki na dokumenty są szczególnie przydatne do segregacji różnorodnych dokumentów oraz papierów. Są one najczęściej wykonane z miękkiej folii polipropylenowej, która jest bardzo elastyczna i doskonale chroni przed wilgocią oraz plamami.
Popularne są koszulki 100 sztuk, które wypadają najbardziej atrakcyjnie cenowo na tle pozostałych zestawów. Warto dokupić do nich odpowiedni skoroszyt.

Koszulki  do segregatora

Koszulki A4 do segregatora są najbardziej popularne na rynku. Umożliwiają nie tylko segregację dokumentów, ale także ich odpowiednie przechowywanie.
Koszulki do segregatora A4 to zazwyczaj niepozorne artykuły biurowe, których bardzo często nawet nie zauważamy w czasie codziennej pracy. Warto jednak uświadomić sobie, że tak samo jak teczka na dokumenty, segregator czy skoroszyt, są to podstawowe i niezbędne przedmioty przydatne w każdym biurze.
Segregator z koszulkami A4 doskonale sprawdzi się w biurach Zarządu, w działach księgowości czy w kadrach.
☝️Taki segregator będzie idealnym narzędziem archiwizacji. Przechowywane w koszulkach dokumenty pozostaną niepogniecione, suche i czyste.

Koszulki krystaliczne A4

Koszulki krystaliczne idealnie sprawdzą się w każdej firmie, w której istotny jest porządek w dokumentacji.
Koszulki na dokumenty krystaliczne posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Najczęściej są otwarte na górze. Warto kupować je poprzez tworzenie zestawów – np. z teczkami tekturowymi.
Koszulki krystaliczne posiadają różne grubości określane jako mikron. Najczęściej możemy spotkać się z następującymi grubościami:

mic 45,
mic 80,
mic 120.

☝️Wszystkie dostępne są w naszej ofercie.

Koszulki krystaliczne Bantex

Bantex koszulki krystaliczne to jedne z najpopularniejszych modeli na rynku. Wyróżniają się niesamowitą trwałością oraz przezroczystością.
Koszulki krystaliczne Bantex A4 są produkowane z wysokiej jakości folii.
Bantex koszulki krystaliczne A4 wzmacnia się specjalnym paskiem z perforacją, czyli otworami spełniającymi różne funkcje – np. wpinania w segregator.
☝️Do wykonania koszulek krystalicznych A4 Bantex wykorzystuje się folię o właściwościach antystatycznych, co znacznie ułatwia umieszczanie w nich dokumentów. Transparentne tworzywo umożliwia m.in. prezentację arkuszy na rzutnikach, bez konieczności usuwania koszulek z dokumentacji.

Koszulki krystaliczne Donau

Koszulki Donau to kolejna popularna i znana marka, ciesząca się uznaniem wśród klientów. Są transparentne i antystatyczne. Ich obwoluta wykonana została z miękkiej, gładkiej folii polipropynelowej ze wzmocnionym brzegiem❗️
Koszulki Donau zapewniają bezpieczeństwo dokumentów przed różnorodnymi zabrudzeniami. Ponadto produkt posiada możność do aplikowania efektu antyrefleksyjnego, zapobiegając odbijaniu się promieni słonecznych❗️

Koszulki krystaliczne Esselte

✔️Koszulki krystaliczne Esselte to kolejna warta uwagi propozycja.
✔️Koszulki Esselte to połyskujące, transparentne akcesoria podlegające recyklingowi.
✔️Koszulki na dokumenty Esselte są otwierane od góry, co gwarantuje łatwe wyjmowanie oraz wkładanie dokumentów.
Szczególnie polecamy koszulki A4 maxi – idealne do przechowywania katalogów, folderów oraz grubych plików dokumentów. Są one nieco szersze od standardowych koszulek A4.

Koszulki krystaliczne a groszkowe

Na rynku dostępne są różne rodzaje oraz modele koszulek do przechowywania i archiwizacji dokumentów. Najczęściej klienci zadają sobie pytanie:
koszulki groszkowe czy krystaliczne
Czym się różnią
➡️Tutaj największe znaczenie ma rodzaj folii, jaka została użyta do wykonania koszulek.
I tak kolejno – koszulki groszkowe produkuje się z folii matowej. Ich powierzchnia jest nierówna, ponieważ w procesie produkcji folia zostaje odkształcona mechanicznie, dzięki czemu zyskuje nieco "skórzaną" strukturę.
Największe zalety koszulek matowych to przede wszystkim niska cena, ale także wysoka odporność na wilgoć oraz zabrudzenia.
➡️Z kolei koszulki krystaliczne są niesamowicie błyszczące i perfekcyjnie przezroczyste, co pozwala z powodzeniem kserować czy skanować w nich dokumenty bez potrzeby wyciągania ich z tych obwolutek.