Bibuła gładka

Bibuła jest niezastąpionym towarzyszem plastyki, w tym artystycznego pakowania prezentów. Sprawdzi się również idealnie podczas rozmaitych imprez dla dzieci i dorosłych.
Gładka bibuła to produkt w pełni dekoracyjny – estetyczny oraz cieszący oko. Zdecydowanie warto mieć ją w swoich zasobach.

Bibuła kolorowa gładka

Bibuła kolorowa gładka jest bardzo przystępna cenowo. Koszt jej zakupu nie spowoduje zbyt dużego uszczerbku w naszym portfelu. Możemy wybrać różnorodne kolory bibuły dekoracyjnej gładkiej w zależności od tego, do czego nam się przyda.

Bibuła gładka będzie również idealnym uzupełnieniem kreowania dekoracji prezentowej w połączeniu z przezroczystą folią ozdobną. Najbardziej popularnym modelem jest bibuła gładka 50x70. Najczęściej jest to forma bibuła gładka arkusze.
Taka bibuła gładka w arkuszach może pełnić również funkcję ochronną – np. podczas zabezpieczania różnorodnych przedmiotów przed porysowaniem czy uszkodzeniem.

Bibuła gładka kolorowa

Kolorowa bibuła gładka dzięki swojej różnorodności nadaje się wykorzystania podczas rozmaitych działań związanych z plastyką i dekorowaniem.
Może być stosowana jako zamiennik tapety ściennej. Wystarczy jedynie oderwać określone kawałki bibuły i przykleić je do ściany za pomocą odpowiedniego kleju.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie kolory, jak:
bibuła gładka biała – idealna podczas dekorowania sali weselnej oraz pakowania prezentów dla gości,
bibuła gładka różowa – jako ciekawa alternatywa do pakowania kosmetyków,
bibuła gładka czerwona – sprawdza się idealnie podczas Świąt Bożego Narodzenia,
bibuła gładka czarna – jako element ozdobny podczas pakowania prezentów dla mężczyzn,
bibuła gładka złota – elegancka i uniwersalna, nadająca się zarówno podczas wesele, jak i świąt.

Dostępne mamy także inne odmiany, takie jak:
bibuła gładka fioletowa,
bibuła gładka granatowa
szara bibuła gładka.

Bibuła gładka do pakowania

Gładka bibuła ozdobna do pakowania sprawdzi się niemal podczas każdej okazji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się w okresie świątecznym.
Ten model bibuły może posłużyć także jako dodatek dekoracyjny we florystyce, jako element okalający kompozycje kwiatowe.

☝️Ponadto spełni swoją rolę podczas organizacji przyjęć urodzinowych, wesel, karnawałów oraz wielu innych wydarzeń. 

Bibuła gładka cena

Znamy już większość funkcji, jakie przypisuje się bibule kolorowej gładkiej.

☝️Cena jest niewielka, zaś korzyści mnożą się w zależności od przeznaczenia. Taka bibuła nazywana jest również papierem jedwabnym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno rolki, jak i arkusze.
Papier wykorzystywany do produkcji bibuły gładkiej pozbawiony jest dodatku chloru i kwasów. Swoją nazwę zawdzięcza gramaturze. To tylko 20 gr/mm2.

Dzięki temu, że się bibuła ta łatwo się zrywa i gnie, jest używana również do produkcji rozmaitych dekoracji papierowych.