Etui na dokumenty

Każdy z nas z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że właściwe zabezpieczenie dokumentów to kluczowa kwestia, aby na długi czas pozostawić je w nienagannym stanie i aby nie zostały zgubione. Większość dokumentów takich jak paszport, czy dowód rejestracyjny nie mieszczą się w portfelu, tak więc wymagają innego, specjalnego przechowywania. W tej kategorii występują okładki i etui na dokumenty wszelkiego rodzaju.

Okładki na dokumenty – prosty i tani sposób na przechowywanie

Niezawodnym i najlepszym sposobem na ochronę ważnych dla nas dokumentów jest zakup bardzo tanich okładek oraz etui. To one przez lata intensywnego eksploatowania pomogą nam jak najbardziej zabezpieczyć delikatne dokumenty i zapobiec ich zniszczeniu. Dużym atutem jest również to, że niektóre z nich posiadają dodatkowe skrytki, dzięki czemu możemy umieścić tam karty płatnicze, pieniądze lub inne potrzebne w danej chwili przedmioty.
Okładki oraz etui na dokumenty możemy nosić niezależnie od portfela. Dzięki czemu zawsze będziemy mieli porządek, a w razie potrzeby będziemy mogli szybko wylegitymować się odpowiedni dokumentem.
Posiadamy także okładki na legitymację szkolne, okładki na indeks, etui na kartę szczepienia, oraz okładkę na dyplom. Jednym słowem mamy wszystko na ochronę Państwa dokumentów.