Tablica ścienna i akcesoria

Tablice ścienne to element, który kojarzony jest głownie z palcówkami edukacyjnymi. Ich zastosowanie jest jednak o wiele szersze. Doskonale sprawdzają się do biura na narady oraz szkolenia i konferencje. To przedmiot, który powinien znaleźć się w szkołach języka obcego i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wyrażenia myśli poprzez przelanie jej na fizyczną powierzchnię.

Nasza oferta to spory wybór tablic szkolnych o powierzchni magnetycznej, które przystosowane są do pisania markerami suchościeralnymi. Tablice suchościeralne zyskują na popularności i znajdują zastosowanie w wielu świetlicach, przedszkolach i szkołach. Wyróżniają się eleganckim, prosty designem, a także dużą praktycznością. Nie ma problemu z kredą i jej pyleniem, gąbka nie musi być mokra, a osoba prowadząca zajęcia ma o wiele większy komfort.
W połączeniu z markerami do tablic suchościeralnych takie tablice stanowią dużą pomoc w prowadzeniu wszelkiego typu zajęć dydaktycznych i nie tylko. Szybko zanotujemy na nich najważniejsze informacje i w razie potrzeby jednym pociągnięciem gąbki je usuniemy.

Tablica suchościeralna do pisania wysokiej jakości

Markery nad kredami posiadają wielką przewagę. Nie brudzą, są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Wiele nauczycieli boryka się także z alergią na kredowy pył. Odpowiedzią na sektor edukacyjny potrzebujący nowych rozwiązań są tablice suchościeralne. Występujące w naszym sklepie tablice cechują się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia.
Posiadamy zarówno tablice niemagnetyczne, jak i tablice magnetyczne na ścianę. Oprócz tego proponujemy praktyczne tablice korkowe, które są mile widzianym przedmiotem w każdym pokoju ucznia oraz biurze.
Gwarantujemy także dostępność akcesoriów do tablic, między innymi: Magnesów, gąbek, oraz sprayów do tablic. Wysoka jakość produktów to nasza dewiza, co sprawia, że proponujemy tylko najlepsze przedmioty w atrakcyjnych cenach.

Magnetyczne tablice na ścianę czy korkowe tablice?

Dzięki magnetycznym tablicom bardzo szybko można zanotować ważne informacje ze spotkań, burzy mózgów czy dokonać obliczeń. Istnieje także możliwość podczepienia magnesami dodatkowych materiałów dydaktycznych. Sprawia to, że taka tablica ma naprawdę bardzo szerokie zastosowanie.
W przypadku tablicy korkowej służy ona jedynie do przypinania ważnych ogłoszeń, spraw oraz informacji, które powinny być dostępne dla ogółu lub wybranych użytkowników.