Klej do pistoletu

Klej do pistoletu jest szczególnie przydatny podczas tworzenia różnorodnych dekoracji. Branża, która korzysta z niego niemal codziennie, to branża florystyczna.
Pistolety na klej są:
✔️lekkie,
✔️poręczne
✔️pozwalają szybko i sprawnie połączyć ze sobą określone elementy.

Jest to narzędzie bardzo łatwe w obsłudze i polecane każdemu, kto chce ułatwić sobie życie.

Klej do pistoletu na gorąco

Jaki klej do pistoletu na gorąco❓
Wkład do pistoletu jest dość niewielkich rozmiarów i odpowiada za nienaganne działanie urządzenia, dlatego właśnie wybór odpowiedniego sztyftu do pistoletu na gorąco jest tak ważny. W naszej ofercie wszystkie kleje do pistoletu charakteryzują się najwyższą jakością i są idealne zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów.

Sztyft do pistoletu na gorąco odpowiada za trwałe oraz estetyczne połączenie ze sobą dwóch elementów. Najważniejszą kwestią jest wybór właściwej, zalecanej przez producenta średnicy wkładu klejowego.

⭐Oferujemy dwa najbardziej pożądane wymiary:
✔️klej do pistoletu na gorąco 7 mm.
✔️klej do pistoletu na gorąco 11 mm.

Wkład klejowy

Wkład klejowy do pistoletu występuje zarówno:
✅w podstawowej wersji – przezroczystej, 
✅jak i bardziej zaawansowanej – kolorowej.

Szczególnie popularne stały się wkłady brokatowe, które mogą służyć jako dodatkowy element dekoracyjny. Dostępne są dwie podstawowe średnice: wkład klejowy 7 mm. oraz wkład klejowy 11 mm.

Pistolet  do kleju na gorąco

Dobry pistolet do kleju na gorąco to pierwszy klucz do sukcesu przy pracach z jego wykorzystaniem.

Jak działa pistolet na klej

⭐Przed rozpoczęciem działań z pistoletem do klejenia na gorąco należy nagrzać go do odpowiedniej temperatury. Każdy pistolet jest wyposażony w grzałkę, która nagrzewa się do temperatury 200 stopni.

⭐Po załadowaniu wkładu do pistoletu na klej, wysoka temperatura przemienia klej w gorące spoiwo, które konsystencją przypomina żel.
⭐Aby skleić ze sobą wybrane elementy, wystarczy nacisnąć spust pistoletu tak, aby z przedniego otworu wypłynęła warstwa gorącego kleju.

➡️Pistolet na klej można wykorzystać do łączenia wielu materiałów – kartonu, papieru, plastiku, czy elementów drewnianych.