Korektor Szkolny W Taśmie

Korektor w taśmie najczęściej nazywany jest korektorem „myszką”, ponieważ swoim kształtem przypomina tego gryzonia.
Jest to jeden z najpopularniejszych korektorów – szczególnie wśród biurowych wyjadaczy. Jego trwałość jest nie do podważenia, a ergonomiczny kształt ułatwia korzystanie z jego zalet.

Korektor w taśmie

Korektor szkolny w taśmie idealnie sprawdzi się również wśród uczniów,którzy rozpoczynając swoją szkolną karierę, bardzo często popełniają różnego rodzaju błędy – co należy im wybaczyć.

Wymienny wkład od korektora w taśmie, jak i sam korektor przyda się zatem w szufladzie każdego, kto na co dzień mierzy się ze słowem pisanym, a towarzyszący mu pośpiech sprawia, że może popełnić błąd w każdej chwili.
Z założenia korektor szkolny w taśmie, a konkretnie jego działanie, polega na tym, że większości poprawek dokonujemy w tekście, który występuje w linii poziomej. Wymusza to więc na użytkowniku określony kierunek korygowania oraz odpowiednie ułożenie narzędzia, które powinno poruszać się po akapitach tekstu szybko oraz płynnie, zakrywając kolejne części❗️

Korektor w taśmie jak używać

➡️Korzystanie z korektora w taśmie jest stosunkowo proste oraz intuicyjne. Należy jedynie opanować określony mechanizm.
Na dobrą sprawę wystarczy po prostu wiedzieć, z której strony podawana i rozciągana jest taśma korygująca. Przyciskając korektor taśmą do fragmentu, który chcemy zatuszować, należy przeciągnąć urządzenie po danym tekście, nie odrywając go od kartki. Kierunek to koniec linii.

☝️Dzięki temu taśma korygująca zakryje zarówno tekst, jak i linie występujące bezpośrednio pod nim. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, można po zakończeniu korekcji przejść do dalszego pisania.

Korektor biurowy w taśmie

Na rynku dostępne są różne modele korektorów w taśmie. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim takie marki, jak:

korektor w taśmie Kayet,
korektor w taśmie TIPP-EX,
korektor w taśmie Toma,
korektor w taśmie BIC,
korektor w taśmie Pritt,
korektor w taśmie Pentel,
korektor w taśmie Tetis.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do składania zamówień.