ARTYKUŁY SZKOLNE

Artykuły papierniczeartykuły plastyczne czy artykuły kreślarskie to grupa przedmiotów, które towarzyszą nam niemal przez całe życie. Są nieodłącznym przyjacielem podczas nauki, pracy zawodowej, a także posiadają niebagatelny wpływ na rozwój kreatywności i wyobraźni. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty artykułów szkolnych dostępnych w tej kategorii.

Za pomocą nożyczek, kredek, długopisówkolorowych papierów i innych narzędzi już od najmłodszych lat dzieci kształtują swoje zdolności manualne i realizują nawet najbardziej odważne projekty edukacyjne. Wypracowanie wszechstronnych uzdolnień od najmłodszych lat pozwala na możliwość odkrycia talentu i rozwój zainteresowań. Kolorowy-zeszyt.pl to miejsce, w którym bez trudu znaleźć można nasycone kolorami i różnorodnością faktur produkty, które są nieodłącznym elementem dzieciństwa i szkolnej nauki. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebuje uczeń, począwszy od najmłodszych lat, aż po liceum i studia. Przeglądając poszczególne kategorie produktów, można natrafić na artykuły, które dostosowane są do każdego wieku i płci. Posiadamy praktycznie wszystkie artykuły szkolne, o których można pomyśleć.

Artykuły plastyczne

Malowanie, rysowanie, czy lepienie plasteliny jest niemożliwe do zrealizowania bez odpowiednich narzędzi. Taka sztuka jest praktycznie podstawowym zadaniem, przed którym stają najmłodsi podczas pierwszego okresu nauk. Wyżej wymienione czynności to świetny sposób do przygotowania dzieci do nauki pisania. Pozwalają także wszechstronnie rozwijać umysł dziecka oraz kreatywnie spędzać wolny czas i uczyć się przez zabawę.
Nie da się ukryć, że dzieci bardzo chętnie sięgają po farbkikredki czy plastelinę. Takie przedmioty pozwalają puścić wodzę fantazji i stworzyć niepowtarzalne dzieła. Pomagają także w nauce precyzji, koncentracji oraz skupienia i świetnie wyciszają. Zachęcamy do zapoznania się naszą szeroką ofertą artykułów plastycznych, wśród których znajdują się między innymi: Kredki, Pastele i węgiel rysunkowy, farby, pędzle artystyczne, akcesoria malarskie, podobrazia, szablony do rysowania, bibuła i krepina, plastelina, masy plastyczne i glinki, flamastry, kreda, czy zestawy artystyczne.
Na uwagę zasługuje plastelina dla dzieci dostępna w naszym sklepie. To uniwersalne tworzywo, które kusi szczególnie najmłodszych i jest dla nich nie lada atrakcją. Służy do wykonywania prac manualnych i kreatywnych. Obok plasteliny bardzo wdzięcznym materiałem do zabawy są farbki. Malowanie farbami umożliwia rozwój wyobraźni i zmysłu twórczego, a także zdolności manualnych i artystycznego geniuszu. Plastelina oraz farbki dla dzieci stanowią obowiązkowy element każdej wyprawki szkolnej.
Przedmioty, które jako pierwsze trafiają w ręce naszych pociech to także kredki. To narzędzie plastyczne, z którym dzieci mają do czynienia już nawet od 1 roku życia.

Artykuły piśmiennicze

Artykuły piśmiennicze to kategoria, w której znajdują się podstawowe przedmioty każdej wyprawki szkolnej i nie tylko. Co prawda większość przedmiotów stanowią artykuły do wyprawki szkolnej dla dzieci, jednak z powodzeniem możemy szukać tutaj również artykułów biurowych takich jak pióra wieczne ze stalówką, cienkopisyzakreślacze czy długopisy ze skuwką. Oprócz tego znajdziemy tu: długopisy żelowe, długopisy automatyczne, pióra kulkowe, wkłady, naboje i atramenty, ołówki automatyczne i grafity, ołówki do rysowania, gumki, czy temperówki do kredek. W dużym skrócie znajdziemy tu szeroki wybór akcesoriów, które służą jako przybory do pisania.

Tekstylia i akcesoria szkolne

Tekstylia szkolne to równie ważny przedmiot jak te wyżej wymienione. W końcu przybory piśmiennicze, artykuły plastyczne i inne narzędzia potrzebne do nauki w szkole trzeba mieć gdzie trzymać. W tym celu stworzyliśmy tę kategorię. Znajdują się w niej między innymi: plecaki i tornistry szkolne, worki do szkoły dziecięce i młodzieżowe, piórniki szkolne dziecięce i młodzieżowe, okładki legitymacyjne, czy fartuszki dla dzieci do malowania.
Oczywiście dla rodziców najważniejszym zadaniem jest wybór tornistra dla dzieci. Na tym etapie trzeba zdecydować, czy dziecko potrzebuje plecaków dla młodszych dzieci, czy plecaków młodzieżowych.
Absolutnym must have jest także piórnik dla dziecka. Chowamy w nim przybory piśmiennicze oraz niektóre małe artykuły plastyczne. Posiadamy szeroki wybór tego typu produktów, tak więc możemy wybierać spośród dużej gamy kolorów wzorów, faktur i kształtów.

Zeszyty i bloki

Jakie są dwa najbardziej podstawowe elementy wyposażenia każdego ucznia? Oczywiście jest to długopis oraz zeszyt do szkoły. Bez nich niemożliwa jest nauka czegokolwiek. Te elementy umożliwiają notowanie najważniejszych informacji, naukę pisania oraz przetwarzanie i powtarzanie informacji. W tej kategorii proponujemy Państwu takie artykuły jak: zeszyty szkolne, brulionynaklejki imienne i okładki na zeszyty oraz kołonotatniki studenckie.

Artykuły kreślarskie i geometryczne

Ostatnią kategorią, która występuje w dziale artykuły szkolne stanowi ta o nazwie artykuły kreślarskie i geometryczne. Takie przedmioty możemy znaleźć już na wyposażeniu nawet bardzo młodych adeptów nauki. Już pierwszoklasista dobrze wie, do czego służy używanie linijki. W późniejszym wieku zapoznaje się z takimi produktami jak kątomierze, ekierki czy cyrkle szkolne.
Artykuły kreślarskie to także przedmioty dla bardziej zaawansowanych uczniów. Są to między innymi tablice kreślarskie, wkłady, naboje i tusze, a także akcesoria do kaligrafii.