Teczki grube

Teczka kartonowa gruba dostępna jest w kilku rodzajach, które przeznaczone są przede wszystkim do przechowywania różnorodnej dokumentacji.

Ułatwi to nie tylko transportowanie zawartości teczki, ale również ich odpowiednie zabezpieczenie przed zabrudzeniami, zagięciami, czy wilgocią.
Teczka gruba sztywna będzie również idealna do archiwizacji określonych partii dokumentów.

Teczki grube

Teczka gruba to bardzo praktyczne rozwiązanie podczas transportu  ważnych papierów, folderów czy katalogów. Uniwersalność teczki grubej sprawia, że sprawdzają się niemal u każdego.
Gruba teczka
z rączką idealnie nadaje się do przechowywania i transportowania rozmaitych dokumentów oraz akcesoriów. Jest uwielbiana przez dzieci oraz studentów.

Największą popularnością cieszy się gruba teczka z gumką, która pokryta jest zazwyczaj folią polipropylenową. Taka teczka tekturowa gruba jest formą skoroszytową. Znakomicie sprawdzi się w biurze, zapewniając bezpieczeństwo dokumentom.
Gruba teczka plastikowa
jest wygodna w użytkowaniu, a kolorowe oklejki dbają o jej estetykę. Grube teczki mogą być wykorzystywane również do przechowywania i transportowania rysunków, które najczęściej towarzyszą studentom Akademii Sztuk Pięknych.

Tutaj najlepiej sprawdzi się teczka szeroka plastikowa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również teczki na dokumenty grube, które wykonane zostały z mocnego polipropylenu o grubości 650 mic. Zawierają one etykiety do opisu zawartości.
Każda teczka gruba z gumką sprawdzi się zarówno w szkole, na uczelni, jak i w biurze. Bestsellerem wśród najmłodszych stała się teczka szkolna gruba z motywami bajkowymi, która swoim designem przyciąga oko młodej duszy.

Ta teczka szeroka posiada ergonomiczną rączkę i pomieści nie tylko bloki rysunkowe, ale i kredki, farbki oraz inne akcesoria szkolne przydatne podczas różnorodnych lekcji.
Najpopularniejsza jest teczka papierowa gruba w formacie A4.

Grube teczki z rączką

Gruba teczka z rączką to idealne rozwiązanie dla osób, które dokumenty oraz różnorodne papiery chcą mieć zawsze przy sobie. Teczka z rączką gruba sprawdzi się zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

➡️W naszej ofercie dostępna jest m.in. teczka z rączką gruba dla dzieci, której motywem przewodnim są kolorowe wzory oraz postaci z bajek. Taka teczka z rączką dla dzieci gruba sprawdzi się podczas zajęć szkolnych (ze szczególnym uwzględnieniem lekcji plastyki).

☝️Najczęściej wybieranym formatem jest zdecydowanie teczka z rączką A4 gruba, ze względu na uniwersalne wymiary.
Teczka gruba z rączką
zamykana jest zazwyczaj na specjalny klips, który zabezpiecza przed niespodziewanym otwarciem. Teczka z rączką szeroka wykonana jest zazwyczaj z twardej tektury o grubości 2 mm.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne wzory i kolory takich teczek.

Grube teczki formaty

Jak już wspomniano – najpopularniejsza ze względu na format jest teczka A4 gruba. Posiada ona mnóstwo zastosowań. Szeroka teczka A4 jest obecna niemal w każdym domu oraz w każdej firmie, chcącej zachować porządek w dokumentacji.
Grube teczki A4 posłużą także uczniom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z lekcjami plastyki. To właśnie tego rodzaju szeroka teczka na dokumenty A4 będzie idealna do przechowywania rysunków oraz innych dokumentów.

Kolejnym modelem jest teczka tekturowa gruba A3. To jeden z tych artykułów, który bez wątpienia docenią dorośli, a w szczególności studenci kierunków plastycznych.
Teczka A3 gruba to praktyczny i wielozadaniowy produkt, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno na uczelni, jak i w biurze. Teczka gruba A3 będzie idealnym wyposażeniem m.in. dla studentów Akademii Sztuk Pięknych, którzy często transportują swoje prace z miejsca na miejsce.

➡️W naszej ofercie znajdziecie również inne formaty, w tym teczkę A5 grubą, która przyda się do przechowywania dokumentów, sporządzanych w nieco mniejszym formacie niż standardowe A4.
Polecamy wszystkie dostępne teczki, w tym najbardziej popularny model, jakim jest teczka gruba A4.

Grube teczki na dokumenty

Gruba teczka na dokumenty jest bardzo funkcjonalnym narzędziem, które doskonale chroni wszelkie papiery przed zniszczeniem oraz zalaniem.
Każda teczka gruba na dokumenty jest pewnego rodzaju organizerem, który ułatwia pomieszczenie nawet grubego brulionu A4 na spirali.

Grubość teczki i jej kształt pozwala na łatwe układanie dokumentów. Teczka na dokumenty szeroka pokryta jest zwykle kolorową, błyszczącą okleiną zapobiegającą wycieraniu się koloru lub wzorów.

Grube teczki dla dzieci

Teczka gruba dla dzieci przyda się w szczególności jako akcesorium niezbędne do przechowywania i transportowania prac plastycznych, które powstają na zajęciach szkolnych z plastyki.
Do takiej teczki szkolnej grubej można bez problemu włożyć zarówno malowidła i rysunki, jak i przybory – kredki, pisaki, ołówki, farbki i inne.

☝️Teczka do szkoły gruba to także przydatny i modny gadżet, który uzupełni uczniowską stylizację.