Notatniki biurowe

Notatniki biurowe to zdecydowanie niezastąpione akcesoria dla wszystkich, którzy cenią sobie firmowe zapiski. Przydadzą się zarówno podczas wewnętrznych spotkań, jak i w trakcie zewnętrznych meetingów.
Notatniki idealnie sprawdzą się w komplecie z ekstra długopisami, stanowiąc połączenie idealne.

Notes

Do sporządzania obszernych notatek z pewnością przyda się notatnik biurowy A4❗️
Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto w codziennej pracy zbiera multum informacji, które musi przenieść na papier.
☝️Przydatny będzie także notes A5 – poręczny, zgrabny i mieszczący różnorodne zapiski.

Notes z gumką

Notatnik z gumką jest szczególnie praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek w notatkach. Ponadto stanowi idealny pomysł na prezent np. dla szefa.
Notesy z gumką są dostępne najczęściej w formacie A5.
Notes A5 z gumką prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. Jest uniwersalny, zatem spełni oczekiwania zarówno kobiety, jak i mężczyzny.

Notes z wyrywanymi kartkami

Na szczególne wyróżnienie zasługuje notes A5 z wyrywanymi kartkami oraz notes A4 z wyrywanymi kartkami.
☝️Tworzy on formę bloku biurowego, który jest lekki oraz bardzo funkcjonalny. Dzięki kartkom klejonym doskonale sprawdzi się jako brudnopis bądź notatnik do sporządzania listy zakupów.

Notes dla nauczyciela

Notesy dla nauczycieli najczęściej są dostępne w stonowanych barwach. Powinny wyróżniać się elegancką formą oraz poręcznym formatem, który ułatwi przenoszenie takiego notatnika dla nauczyciela z klasy do klasy.
Notatniki biurowe dla nauczycieli mogą służyć jako prezent nie tylko z okazji Dnia Nauczyciela, ale także jako podziękowanie za wspólne lata nauki (jako upominek na zakończenie roku szkolnego).
Doskonale sprawdzą się tutaj formy kalendarzy książkowych.

Notes w kropki

Notatnik w kropki zyskał szczególne uznanie wśród dziewczynek, nastolatek oraz studentek, które chcą, aby ich narzędzie do zapisków wyróżniało się na tle innych.
Szczególnie popularny stał się notes w kropki na spirali, który służy nie tylko do wykonywania notatek, ale także do rysowania, kreślenia czy kolorowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie formaty, jak:

notes w kropki A5,
notes w kropki B5,
notes w kropki A4,
notes w kropki A6.

Notes do nauki języków obcych

Notes do nauki języka obcego jest szczególnie polecany tym wszystkim, którzy pragną sprawnie opanować określony język.
Notes do nauki słówek będzie strzałem w 10-tkę do samodzielnego planowania edukacji językowej❗️
☝️Np. szybka nauka angielskiego stanie się dużo prostsza dzięki uniwersalnemu notesowi, który przyda się na każdym poziomie zaawansowania. Jest to osobisty, dopasowany do indywidualnych potrzeb planer, podzielony na miejsca do zapisywania wyrażeń, słówek, zasad gramatycznych, a także trudnych i ciekawych zwrotów zgodnie z upodobaniami.

Notes z kalendarzem

Każdy notatnik z kalendarzem to przede wszystkim organizer, dzięki któremu możemy bez zbędnych przeszkód notować najważniejsze informacje przez cały rok.
Warto zaopatrzyć się w notes kalendarz 2023, który jest stworzony dla osób poszukujących niekonwencjonalnych i praktycznych rozwiązań. Stanowi doskonałe połączenie kalendarza z elementami notesu.
Możemy zakupić np. kalendarz notes, w którym na rozkładówce z jednej strony znajduje się kalendarium tygodniowe w układzie poziomym, zaś druga strona to obszerne miejsce na notatki.
☝️Taki kalendarz notatnik w formacie B5 to bardzo praktyczne i poręczne akcesorium biurowe.

Notes z długopisem

➡️Notatnik z długopisem to bardzo praktyczny i elegancki prezent zarówno dla współpracowników, jak i wspólników czy klientów.
➡️Elegancki notes z długopisem stanowi modny gadżet reklamowy.
➡️Zestaw notes z długopisem poddany dodatkowej personalizacji, fenomenalnie sprawdzi się jako forma reklamowa wśród potencjalnych klientów.

Minimalistyczna forma takiego upominku to notes kieszonkowy z długopisem. Ciekawą alternatywą będzie także notes z długopisem dla dzieci, który posłuży jako szkolny notatnik bądź pamiętnik, sprawiając frajdę naszym pociechom.

Organizer notes

Notesy organizery są szczególnie przydatne wszystkim, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez wykonania notatek.
Zarówno notes organizer A5, jak i notes organizer A4 to doskonałe planery ułatwiające życie.
Notesy organizery
posłużą nie tylko do notowania, ale także do przechowywania różnorodnych dodatków, które ułatwiają codzienną pracę.
☝️Ten rodzaj notatnika jest szczególnie popularny wśród przyszłych panien młodych, czy chociażby wśród miłośników kulinarnych, którzy lubią mieć pod ręką ulubione przepisy. Warto zaopatrzyć się szczególnie w organizer notes A5. Jest on poręczny i najczęściej polecany przez użytkowników.