Etykiety na segregatory

Etykiety na segregatory to dość minimalistyczne, a zarazem praktyczne dodatki, które ułatwią oznaczanie zawartości jaka znajduje się w danym segregatorze.
Segregatory oraz etykiety na segregatory stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek w dokumentach. Te gadżety biurowe są niezastąpione w codziennym życiu.

Etykiety do segregatora

Każda etykieta do segregatora powinna być stonowana oraz możliwie dwustronna.
Bardzo ciekawą opcją są etykiety na segregatory do druku, dzięki którym możemy w bardzo łatwy oraz szybki sposób opisać zawartość naszych segregatorów np. na grzbiecie, a środek najlepiej wypełnić zakładkami indeksującymi lub przekładkami, dzięki którym sprawniej odnajdziemy informacje niezbędne do pracy, czy załatwienia ważnych spraw na mieście.

Coraz większą popularnością cieszą się etykiety samoprzylepne. Są one szczególnie przydatne podczas wysyłek – np. etykiety InPost. Poza tym, etykiety do druku samoprzylepne świetnie sprawdzą się w domowym zaciszu.
Jeżeli jesteśmy miłośnikami przetworów lub organizujemy uroczystość weselną, w której kluczową rolę będą odgrywały prezenciki dla gości, to warto zaopatrzyć się w etykiety na słoiki, a także w etykiety na wino, czy etykiety na miód.
Będą one także nieodzownym elementem dla osób prowadzących małe lub większe działalności gospodarcze związane z branżą spożywczą.

Etykiety samoprzylepne na segregatory

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo także etykiety samoprzylepne na segregatory. Są one bardzo praktyczne i znacznie ułatwiają oznaczanie oraz opisywanie zawartości. Można wykorzystać je np. do segregatorów 75 mm. z mechanizmem dźwigniowym.
Ringi są w nim dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach, a rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnego wysięgnika. Takie rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która ułatwia archiwizowanie większej ilości dokumentów przy zastosowaniu jednego segregatora.

Nasze etykiety będą dla nich strzałem w 10-tkę!